Haft gobelinowy

Wydawnictwo: RM
Needlepoint stitches
rękodzieło

Tkaniny dekoracyjne, takie jak gobeliny, arrasy, hafty na kanwie, można zrobić ponad trzystoma różnymi ściegami, co sprawia, że jest to uniwersalna i fascynująca dziedzina rękodzieła. Opisane w książce ściegi wykonywane są zarówno na cienkim płótnie, jak i na grubej kanwie o dużych oczkach. W książce znajdziesz: informacje dotyczące materiałów i narzędzi niezbędnych do pracy, opisy wykonania ponad 50 ściegów, kolorowe zdjęcia i diagramy przedstawiające poszczególne ściegi, inspirujące projekty opisane krok po kroku, dziesiątki praktycznych uwag i wskazówek.

Przeczytana: 20 lutego 2013

Tess Gerritsen jest z pewnością bardzo dobrą pisarką thrillerów. Tutaj mamy zalążek miłości oparty na wzajemnym zaufaniu w skrajnie niebezpiecznych sytuacjach. Autorka kontrastuje ze sobą nieudane związki, z tymi opartymi na wzajemnym i bezgranicznym zaufaniu.
Podkreśla również, że jeden moment, może całkowicie odmienić nasze życie.
Polecam

justynek52 | 2013-01-26
Przeczytana: 26 stycznia 2013

Pierwsza i jedyna książka autorki, której nie przeczytałam do końca. Jest słaba, nudna, przewidywalna i właściwie o niczym. Nawet wybitni autorzy mają swe złe dni

Emilia | 2011-06-21
Przeczytana: 21 czerwca 2011

Po serii doskonałych książek Tess Gerritsen, które pochłonęłam w tempie ekspresowy, "Zagrożenie" jest zaskakująco słabe. Nie trzyma w napięciu, nie ma w nim "smaczków medycznych"... Dodatkowo książka przez większą część wydaje się komedią pomyłek, co zdecydowanie nie służy thrillerom.

Evi91 | 2013-01-19
Przeczytana: 25 grudnia 2012

"Schowała się głębiej w fałdy płaszcza, marząc, o tym, by zadziałał jak czapka niewidka." (Harlequin Enterprises)

wisia10 | 2015-12-22
Eeyore | 2014-01-27