Deep Purple

Wydawnictwo: InRock

Trzecie wydanie biografii zespołu Deep Purple. Autorzy, Tomasz Szmajter i Roland Bury, gruntownie przeredagowali, a także uzupełnili tekst książki, dzięki czemu znajdziecie w niej wiele informacji, które nie trafiły do pierwszej wersji książki sprzed kilku lat. Nowa edycja to także nowe, niepublikowane wcześniej fotografie, a wszystko to w większym formacie. Ta książka to & biblia fanów Głębokiej Purpury!

Danielwl | 2014-04-08

Bardzo obszerna biografia, jednak mając do dyspozycji tyle stron, czytelnik oczekuje nieco więcej informacji o życiu prywatnym każdego członka zespołu. 3/4 książki to opis tras koncertowych, pod koniec staje się to nużące.

Anya | 2012-11-04

Bardzo długa,ale przez to bardzo szczegółowa historia, jednego z najlepszych zespołów rockowych na świecie. Wciąga. Dla miłośników rockowego grania :))

Mathew | 2015-01-12
Edward Harris | 2014-12-01