Pochwała osła /O trudnych sprawach bez podlizywania. wskazówki dla młodych

Wydawnictwo: eSPe
7 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
9788374822077
hobby

Książka dla młodzieży oraz dla wszystkich pracujących z młodymi ludźmi duszpasterzy, katechetów, animatorów. Ktoś, kto zakochuje się w osłach, musi być nieco stuknięty. Wielu ludzi mi to mówi. Jednakże osły przemierzają ścieżki nie do przebycia, są gotowe na wszystko, noszą ciężary, których inni nie chcą nosić, nigdy się nie męczą, są prawdziwymi przyjaciółmi biednych, a mając trochę siana i słomy, czują się szczęśliwe. Kiedy kończą swoją ciężką i niebezpieczną pracę, nie ogarnia ich żadna mania wielkości i pragnienie bycia wynagrodzonym. Nikt nigdy nie myślał o zamianie osła w konia czy o nagradzaniu go złotymi medalami albo o przyprowadzeniu go na tor wyścigowy. Każemy paradować psom, kotom, owcom, wilkom, politykom, kandydatkom na miss, ale osły pozostają szczęśliwie osłami. Ta śmiała i pouczająca książka daje wskazówki, jak chodzić po wyboistych drogach życia, nie potykając się. Tak jak czynią to osły na górskich ścieżkach. Okładka: miękka, Rok wydania: 2008,

Gwiazdopatrznia | 2016-07-01
Na półkach: Posiadam :), Przeczytane

Czy Ty też jesteś osłem godnym pochwały? ;)

Winky | 2012-07-04
miraceti | 2016-01-20