Psy stróżujące. Tresura i wychowanie

Wydawnictwo: RM
pies, psy
flora i fauna

Czworonóg przyjaciel ochraniający dom i podwórze jest marzeniem wielu miłośników zwierząt. Autorom udało się stworzyć podręcznik zawierający przydatne informacje zarówno dla prywatnych właścicieli psów stróżujących, jak i dla przewodników psów zajmujących się praktycznym wykorzystaniem ich umiejętności. Pokazali w niej, jaką drogę pokonać musi szczeniak, by stać się prawdziwym psem stróżującym. Dowiecie się, jakie rasy psów najlepiej nadają się do stróżowania i co jest potrzebne, by prawidłowo wdrożyć psa do pracy. Książka zawiera też aktualne informacje dotyczące prawnych aspektów tematu i odpowiedzi na pytania o prawidłowe utrzymanie zwierząt. Jedynie posiadanie odpowiedniej wiedzy może przyczynić się do powstania prawidłowych relacji na płaszczyźnie człowiek ? pies. Jeśli Wasz pies ma być prawdziwym psem stróżującym, musicie koniecznie zapoznać się z tą książką.

Mada | 2016-10-18
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Psy