Sugar Rush

Cykl: Friend-Zoned (tom 3)
angielski
drogabezasfaltu

Max Leokov has watched the people around him find love. At one point in life, he not only wanted that, but lived for it. He loved once. He loved with all his heart. His heart broken, he was left to care for his young daughter. He deserves a second chance. Helena Kovac has spent years studying. She has worked her ass off to get her degree. She doesn't have time for love. Hell, she doesn't...

Max Leokov has watched the people around him find love.
At one point in life, he not only wanted that, but lived for it.
He loved once. He loved with all his heart.
His heart broken, he was left to care for his young daughter.

He deserves a second chance.

Helena Kovac has spent years studying.
She has worked her ass off to get her degree.
She doesn't have time for love. Hell, she doesn't have time to mess around, even.
Books and work are her life. Everything else comes second.

When Max and Helena join forces to help his daughter, Ceecee, they are shocked at the spark between them.

A cynic.
A workaholic.

When love hits, it hits hard.

And sometimes, love hurts.

mclena | 2016-06-18
Przeczytana: 03 września 2015

"You look like a bee stung you. And the bee was on crack."

Trzeci tom z serii "Friend-zoned", tak jak poprzedniczki to przezabawna komedia romantyczna z unikatowymi bohaterami w roli głownej. Absurd sytuacji bawi do łez, a szczerość uczuć chwyta za serce. Tylko zdecydowanie bardziej wolałabym gdyby wszystkie te książki dotyczyły innych ludzi. Na prawdę nie lubię kiedy grupy przyjaciół zaczynają dobierać się w pary i wszyscy tworza jedną, wielką, szczęśliwą, kochającą się rodzinę. Każdy nastepny tom zaczyna mnie szybciej nużyć, i mam coraz mniejszą ochotę na czytanie. Robi się zbyt tłoczno, dochodzi potomstwo poszczególnych par a ja szczerze powiedziawszy zdecydowanie wolę kiedy pewne historie mają swój koniec. Perspektywa czwartej części nie napawa mnie optymizmem, ale może z racji większego odstepu czasowego będą bardziej chętna, gdyż na prawdę lubię styl Belle.
Ten tom opowiada historie Maxa - którego znamy już z wcześniejsych tomów jako brata Nika i Heleny - siostry Nat. Max...

maggnolia | 2017-02-19
Przeczytana: 19 lutego 2017

Max i Helcia , kolejna historia o słodkościach rodziny Leokov. Rewelacyjna opowieść, przekazująca ogromne wartości rodzinne i miłość otaczającą nas wokół. Bardzo dużo Muffinek :)))

kala | 2016-07-01
Przeczytana: 01 lipca 2016

Tym razem kolej na Max'a, wymarzonego Johnniego dla Heleny, siostry Nat. Tak jak poprzednio, jest miło, trochę skomplikowanie i z humorem. Wątki bohaterów z poprzednich części nie są pominięte, autorka napisała tak każdą część, że spokojnie można by było je czytać osobno,i nie koniecznie w kolejności bo pokrótce przedstawia nam zarys wszystkich postaci ich historie. Lektura w sam raz na długie wieczory, jest sex, miłość i przede wszystkim przyjaźń, czego chcieć więcej :-)

Agnieszka | 2015-05-21

Max jest czasami jak słoń w składzie porcelany. Natomiast nie można mu odmówić uroku (poważnie)! ciekawie opisany wątek dorastającej, buntującej się, niepełnosprawnej nastolatki... bałam się, że będzie nadmuchany, patetyczny etc, ale na szczęście taki nie jest... A z drugiego planu dowiecie się co u Tiny i Nika oraz Nat i Asha:)
Nie zrozumiałam autorki w jednym wątku... dla mnie kwiatek do kożucha, ale nie zepsuł całości;)

Ania | 2017-02-18

Kocham tą serię i jej bohaterów od samego początku:) Maxa uwielbiam od momentu jego wpadnięcia do sklepu z bronią i przestraszenia Niny i Nat na śmierć :) był taki zabawny :) był bardzo prostolinijnym, prawym i z sercem na dłoni facetem. Trochę jak ciepłe kluchy, ale jak nie kochać faceta, który czci drogę po której jeździ jego córka? Łatwo mógłby zmienić się w grymaszącego, pełnego gówna faceta, a zamiast tego był wesołym, zabawnym i seksownym facetem :) Helcia totalnie mnie zaskoczyła. Myślałam, że Nina i Nat to wariatki, ale ona to innym poziom. Jej miłość do dramatyzowania, muffinek i jej kota-zabójcy była totalnie zabawna i orzeźwiająca. W tej rodzinie żadna kobieta nie może być normalna i dobrze :P jedyny minus Sugar Rush to dłuuuuuugie zaloty i mega szybka końcówka. Tak naprawdę nie poznaliśmy ich jako pary jako całości. Autorka trochę rożciągnęła całą to ich przyjaźń (każda para musi przekroczyć linię Friend - Zone :P) aż do przesady i później musiała się śpieszyć. I...

lulamae | 2017-04-07
Przeczytana: 22 lutego 2017

Ponownie jedna z moich ulubienic - Bella Aurora i trzeci już tom uwielbianej przeze mnie serii Friend-Zoned. Tym razem Helena i Max.

Słodki samotny ojciec - Max i kolejna charakterna kobietka, siostra Nat (z #2) - Helena.

Helena przeprowadza się do Nowego Jorku, aby zacząć nową pracę jako fizjoteraupetka. W ciągu kilku dni pakuje swój dobytek i wyjeżdża w wielki świat, aby zacząć nowe życie.
Max jest ojcem nastoletniej, niepełnosprawnej CeCe. Nastoletnie hormony, bunt oraz częstsze skurcze i ataki powodują wiele spięć między ojcem a córką.

Początek znajomości Maxa i Heleny wcale nie był aż taki kolorowy jakby można się było spodziewać, ale z czasem ich relacja ewoluuje, a Helena staje się osobistą fizjoterapeutką CeCe i nieodłącznym elementem ich życia.

Poniżej możliwe SPOILERY!

Pomimo tego, że Max to chwilami takie trochę ciepłe kluchy, to jest to facet o ogromnym serduchu, ciepły, uroczy, kochający, pełen uroku, który potrafi zaczarować każdego - taki prywatny, duży miś...

książek: 2081
bookish | 2017-07-15
Przeczytana: 15 lipca 2017

ta część była zdecydowanie najsłodsza, co też może sugerować nam tytuł. Helena i Max stworzyli idealne dla siebie uzupełnienia. dla mnie Helena była idealną partnerką dla Maxa, mimo, że czasami wydawało się, że jest oderwana od świata to jej dobroć i waleczność ducha pokazały jak wspaniałą jest osobą. Max natomiast dla mnie się bał i nie dziwię się, że się obawiał, przecież w swoim życiu przeżył już wystarczająco, ale na powodzenie ich związku zadziało wiele czynników, a ja jestem szczęśliwa, że mogłam to przeczytać.

skorupka | 2017-09-23
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, Jest

Uwielbiam serię Friend-Zoned!!! Ta część, tak jak i poprzednie, to przezabawna i bardzo romantyczna (i gorąca) historia. Przez (prawie) całą książkę albo mi uśmiech nie schodził z twarzy albo się śmiała w głos, a do tego jeszcze i wzruszałam się non stop. Uwielbiam odzywki między siostrzyczkami i przyjaciółkami :D.
Najpierw Max mnie wkurzył, jak olał Helene na weselu, później mnie rozbawił, jak rzucił w nią pizzą :D (facet totalnie bez wyczucia, choć jak dla mnie przeuroczy) … a takich zabawnych sytuacji było naprawdę więcej!
Helena, to dla mnie kobieta z werwą, haryzmatyczna …i do tego potrafiąca słać bluzgi ;)
P.S. Zazdroszczę Helenie, że przy jej zamiłowaniu do muffinek potrafiła chodzić a nie się toczyć :D

Dorusia33 | 2018-06-04
Przeczytana: 04 czerwca 2018

Trzecia część poświęcona jest Maxowi i Helenie. I ta mnie nie zawiodła. Polecam bardzo!

jola79 | 2018-01-10

Zakończenie całego cyklu jest bardzo fajne.