Choose Us

Okładka książki Choose Us Caylie Marcoe
Okładka książki Choose Us
Caylie Marcoe Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform Cykl: Choose Us (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Choose Us (tom 1)
CreateSpace Independent Publishing Platform
2014-04-04
2014-04-04
9781497322080
New Adult. College sport BMX przyjaźń miłość

Caylie Marcoe przedstawia Choose us pierwszą część serii o tym samym tytule.
Nie jest to młodzieżówka, tutaj bohaterowie znają się od piętnastu lat i są najlepszymi przyjaciółmi Travis jest zawodowcem BMX jednak uraz zmusza go do zawieszenia kariery przez co zgadza się na propozycję Riley. Jest jego najlepszą przyjaciółką która zrobi dla niego wszystko. Teraz będzie razem z nim wybierać dla niego dziewczyny w reality show. Jednak im dłużej program trwa tym Riley wie że chce aby Travis wybrał ją a nie inne dziewczyny. Czy poskromi swoją zazdrość czy będzie walczyć o niego.
Ciekawa propozycja na wieczór przed walentynkami.

Caylie Marcoe przedstawia Choose us pierwszą część serii o tym samym tytule.

Z początku książka wydawała mi bardzo interesująca i pierwsze rozdziały takie były. Miłe, lekkie i przyjemne. Była nawet spora dawka humoru. Riley i Travis są od kilkunastu lat przyjaciółmi. Jednak kiedy chłopak przed kamerami próbuje znaleźć swoją "drugą połówkę" wszystko ulega natychmiastowej zmianie... Jednak z czasem kolejne rozdziały mnie irytowały M.IN. Travis moim zdaniem powinien zrezygnować z programu, a nie czekać do jego zakończenia. Następnie Nikki doprowadzała mnie do obłędu itd.... Ogólnie książka była interesująca, jednak ma troszkę wad, które niektórych mogą odstraszyć od przeczytania jej do końca.

Niestety ta książka to nie moje klimaty. W ogóle :P na samym początku nawet mnie śmieszyły interakcje głównych bohaterów, ale im dalej czytałam, tym bardziej zastanawiałam się czy ta książka jest o dorosłych ludziach. Ich zachowanie było chyba gorsze niż nastolatków. Często byli jak małe dzieci, którym zabrano ulubione ciasteczko. Sam pomysł reality show był ciekawy i interesujący, ale to jak autorka przedstawiła Travisa, Riley i innych uczestników pozostawia wiele do życzenia. Wydawało się, że są na jakiejśc odosobnionej wyspie, gdzie nie ma innych ludzi...sam koniec nie był zaskakujący, ale jego przestawienie było beznadziejne. Na miejscu Riley klepnęłabym Travisa i odeszła w siną dal. Chociaż ona sama wydawała się jak 10 letnia dziewczyna z dorosłą pracą. Cóż...na pewno inaczej wyobrażałam sobie tą książkę, ale na pewno szybko o niej zapomnę.

od przyjaźni do miłości krótka droga

od przyjaźni do miłości krótka droga