dług, dominacja, przemoc, dark, erotyk, +18
angielski

“I tried to play a game. I tried to wield deceit as perfectly as the Hawks. But when I thought I was winning, I wasn’t. Jethro isn’t what he seems—he’s the master of duplicity. However, I refuse to let him annihilate me further.” Nila Weaver has grown from naïve seamstress to full-blown fighter. Every humdrum object is her arsenal, and sex…sex is her greatest weapon of all. She’s paid the...

She’s paid the First Debt. She’ll probably pay more.

But she has no intention of letting the Hawks win.

Jethro Hawk has found more than a worthy adversary in Nila—he’s found the woman who could destroy him. There’s a fine line between hatred and love, and an even finer path between fear and respect.

The fate of his house rests on his shoulders, but no matter how much ice lives inside his heart, Nila flames too bright to be extinguished.

źródło opisu: https://pepperwinters.com/published-work/indebted-series/

źródło okładki: https://pepperwinters.com/published-work/indebted-series/

kala | 2016-11-25
Przeczytana: 15 listopada 2016

Czy może być coś gorszego niż odpowiadanie za "grzechy" innych, i spłacanie ich długów w nieludzki sposób...? Zaczyna rodzić się uczucie, pojawia się nadzieja ale czy nie utonie ona wraz ze spłaceniem drugiego długu? Jeśli już drogie czytelniczki dotarłyście aż Tu, nie macie już wyjścia MUSICIE czytać dalej :-)

mclena | 2016-07-17
Przeczytana: 17 lipca 2016

"I’d become enraptured by my capturer. My tormentor. My would-be murderer. I only had eyes for him. My heart only beat for him. What does that say about me?"

Cóż za uzależniająca seria! Doprowadziła do tego, że obecnie nie będzie istniała dla mnie inna książka, dopuki nie skończę wszystkich pozostałych części.
Cała sytuacja między Nilą a Jethro jest tak pokręcona, że trudno to wszystko objąć umysłem szarego zwykłego człowieka jak ja.
Fabuła jest tak ogromnie intensywna, że momentami moje emocje mają ochotę eksplodować z przedawkowania.
Ale to cała Pepper Winters, jaką znam - można jej wiele zarzucić, ale z pewnością nie jest tym brak pomysłu oraz nieumiejętne manipulowanie czytelnikiem. Jej książkami sie oddycha, a ich brak doprowadza do wszechogarniającej duszności, która boleśnie uciska klatke piersiową, chwilami wręcz do granic możliwości.
Tom trzeci - spłata drugiego długu... ale to nie wszystko. Poznajemy nową postać - Jasmine oraz Bonnie, której jad bezsprzcznie płynie w...

książek: 2063
Ewitka | 2015-10-10
Przeczytana: 11 października 2015

Ta książka doprowadza mnie do szaleństwa! Ledwo zaczęłam czytać, a już mi podniosła ciśnienie. Po tym jak Nila dowiedziała się, kim jest Kide, coś zaiskrzyło między nią a Jethro, ale jak szybko się zaczęło, tak szybko się skończyło. Nila trafia na grób swojej matki i pozostałych pięciu swoich przodkiń. Ich groby nie przypominają bynajmniej miejsca czci ich pamięci, nie mają krzyża, ale triumfującego jastrzębia (Hawk), bo dług został wyegzekwowany. Po tym wydarzeniu w Nili coś pękło (nie tylko w niej, normalnie dostałam palpitacji serca), to ją złamało, wzbudziło nienawiść do wszystkich Hawków be żadnego wyjątku a jednocześnie świadomość tego, co nieuniknione. Koniec złudzeń, to nie było tylko czcze gadanie, jej matka naprawdę nie żyje, ona też tak skończy, a ród Hawków jest porąbany. Dalej nie jest dużo lepiej, bo pierwszy dług nie do końca został w pełni spłacony , a jeszcze pozostaje koszmarny dług nr 2 do spłacenia, z którego Nina ledwo co uszła z życiem. A potem kompletny zwrot...