dług, dominacja, przemoc, dark, erotyk, +18
angielski
Miriam Fraser

- Mówisz, że nigdy nie będę cię posiadał. Jeżeli wygram - chętnie przyznasz mi to prawo. Podpiszesz nie tylko umowę o długu, ale inną - jedną, która sprawi, że będę twoim mistrzem do twojego ostatniego oddechu. Zrobisz to i dam ci to. Rodzina Nili Weaver jest zobowiązana. Skradziona, wzięta i związana, nie przez potworów, ale przez umową napisaną sześćset lat temu, ona nie ma innego wyjścia....

Rodzina Nili Weaver jest zobowiązana. Skradziona, wzięta i związana, nie przez potworów, ale przez umową napisaną sześćset lat temu, ona nie ma innego wyjścia. Należy do Jethra tak bardzo jak temu zaprzecza.

Cierpliwość Jethra Hawka wyczerpuje się. Jego spadek w prezencie testuje go, wyzywa i zaskakuje - i to nie w dobry sposób. On nie ma jej na smyczy, ale myśli, że znalazł sposób, aby powiązać ją na zawsze.

Długi wzrastają. Zapłata czeka.

The Second Book in the New York Times, Wall Street Journal & USA Today Bestselling Dark Romance Series.

"You say I'll never own you. If I win--you willingly give me that right. You sign not only the debt agreement, but another--one that makes me your master until your last breath is taken. You do that, and I'll give you this."

Nila Weaver's family is indebted. Stolen, taken, and bound not by monsters but by an agreement written over six hundred years ago, she has no way out.

She belongs to Jethro as much as she denies it.

Jethro Hawk's patience is running out. His inheritance gift tests, challenges, and surprises him--and not in good ways. He hasn't leashed her but he thinks he might've found a way to bind her forever.

Debts are mounting. Payment waiting.

There are six books in total, all full length novels. (320 pages, 76,000 words)

Advance Reviews:
* Dark. Sexxxxxy. Incredibly hypnotic. Jethro is complex, dangerous and absolutely irresistible! --Book Bella

* I've said it before and I'll say it again, Pepper Winters has an absolute gift for taking the most messed up, wicked characters and humanising them. --Rookie Romance

* Pepper Winters has yet again excelled in her writing abilities and has quite literally delivered to her readers a literary masterpiece. --Hopeless Romantics Book Blog
To receive automatic release date alerts please fill in: eepurl.com/120b5

źródło opisu: https://pepperwinters.com/published-work/indebted-series/

źródło okładki: https://pepperwinters.com/published-work/indebted-series/

Adriana | 2018-10-26

Tom drugi lepszy od pierwszego. Mamy tu polowanie w lesie, gdzie ofiara okazuje się być zdobywcą, mamy oddanie pierwszego długu, który miał być łatwy a okazał się chłostą, mamy sceny seksu i walkę głównego bohatera z samym sobą. Nie zawiodłam się, zdecydowanie polecam! Poszukuję III tomu w języku polskim, więc jeśli istnieje jakaś dobra duszyczka, która posiada i zechce się podzielić to będę DŁUŻNA :D

kala | 2016-11-25
Przeczytana: 14 listopada 2016

Lecimy z tym koksem. Może styl autorki mnie nie porwał ale za to bieg historii tak. Drugi tom łyka się w mgnieniu oka mając nadzieję na jakiś przełom, jakiś promyk słońca w ciemności, niestety dostajemy tylko mrok.

gabigab | 2016-10-24

jeszcze bardziej specyficzna.

mclena | 2016-07-16
Przeczytana: 16 lipca 2016

"The only way I had a chance at surviving long enough to reap vengeance on the men who ruined my ancestors was to fight his ice with fire.
I had to burn.
I had to blaze.
I had to cinder his beliefs and control to the ground. And smear his soul with the ashes of his sins."

Tom drugi serii "Indebted" i rozpoczyna się gra w której wszystkie chwyty są dozwolone. Nic nie jest jasne, nic nie jest proste ani oczywiste. Zarówno Jethro jak i Nila ale także cała jego rodzina prowadzą podwójną grę, której rezultat trudno przewidzieć. Nie do końca pojmuję, na ile Nila wmawia sobie swój plan a na ile naprawdę chce go zeralizować, ale walka między tym dwojgiem nabiera intensywności. Ten tom przedstawia również iż nie myliłam się co do Jethro i jest on bardziej wykreowana postacią niż prawdziwym sobą, a ludzkie odruchy zaczynaja wychodzić spod do tej pory szczelnej skorupy obojętności, którą był otoczony.
Ta książka to także spłata pierwszego z długów Nili wobec rodziny Hawk i szczerze - jest...

Dwójka zdecydowanie lepsza od jedynki! Więcej mamy chemii między głównymi bohaterami, rodzące się zakazane uczucia i przyciąganie, a wszystko w trochę nierealnej fabule...Zdecydowanie autorka tchnęła dobrego ducha w Jethra, pokazuje go z innej strony, od strony człowieka, myślącego, czującego, zdolnego do uczuć, w pierwszej części był zdecydowanie okrutnym tyranem, psycholem...myślę że to celowy zabieg, by narodziło się uczucie między dwójką która nigdy nie powinna się pokochać, wyjść ze swych roli...Zdecydowanie przyciąganie między Nilą a Jethrem, nadaje smaczku tej pozycji.
Mnie wciągnęła, pochłonęłam jednym tchem, choć była dość przewidywalna :)

monika9 | 2016-01-08
Przeczytana: 07 stycznia 2016

Nie wiem co sądzić o tej serii.Z jednej strony odpycha mnie trochę brutalność opisów i chłód Jethra ale z drugiej strony nie mogę się oderwać od tej książki w oczekiwaniu na przebłysk jego ludzkości.
ruga część serii Pepper Winters pozytywnie mnie zaskoczyła.Jestem bardzo ciekawa jak rozwinie się ta sytuacja. :)

książek: 2063
Ewitka | 2015-10-09
Przeczytana: 09 października 2015

Ciąg dalszy opowieści o Nili i Jethrze. Nila spłaca pierwszy dług, ponoć najlżejszy, wolę nie myśleć jak będą wyglądać pozostałe! Ta rodzina jest diaboliczna! W jednej chwili traktuje Nilę jak gościa, jak swojego, a w drugim skazuje na ogromne cierpienie w ramach spłaty rzekomego długu, przy czym piąty ostatni dług spłaca się głową... (a patrząc na zapowiedź szóstej części Final Debt będzie bardzo gorąco!) To wszystko jest chore!!! Normalnie jakiś koszmar! Nie zdziwię się, jak w którejś z części natkniemy się na salę z wszystkimi głowami kobiet z rodu Weaver.
"Dziewczyna, którą skradłem owulowała do seksualnej kreatury, która świeciła jak latarnia".
Jethro Hawk toczy wewnętrzną walkę, jego serce zaczyna topnieć, co nie jest łatwe w tej patologicznej rodzinie. Znika z oczu Nili, żeby odbudować swoją lodowatą powłokę, a ona coraz bardziej przywiązuje się do młodszego z Hawków - Kesa, podejrzewając, że to on jest tajemniczym Kite007, z którym prowadziła erotyczne pogawędki...

nulkas | 2015-05-24

Lepsza niż pierwsza część, ale nie powala na kolana. Tak jak w poprzednim tomie, czegoś mi brakuje, tylko sama nie wiem czego. Ciekawe w tej historii jest to, że chociaż nie powala, to chcesz wiedzieć co dalej :) Z tego też powodu sięgnę po kolejny tom :)

Przeczytana: 23 marca 2015

Ta część zdecydowanie lepsza niż poprzednia. Muszę się przyznać, że ta parka zaczyna mnie intrygować i trzymam kciuki za nich. Jethro, niesamowicie przystojny, pewny i zimny zmienia się w tej części w... no właśnie, nie wiem jak to nazwać. Zaczyna czuć, to jest fakt a jeszcze lepsze jest to, że zaczyna czuć coś do swojego zwierzaka. "Pocałuj mnie" okazuje się, że te dwa proste słowa mogą zmienić wszystko. W przypadku głównych bohaterów pocałunek zatrzęsie ich światami. Co z tym zrobią? Na to muszę poczekać a jestem bardzo ciekawa co przyniesie trzecia, ostatnia już część.

lulamae | 2015-03-17
Przeczytana: 17 marca 2015

Kontynuacja serii 'Indebted' jest zdecydowanie lepsza od pierwszej części. Idealny przykład, że nie zawsze warto się zniechęcać po jednej części, bo kolejne mogą być miłym zaskoczeniem.

Ile się tu dzieje! Co tu się wyprawia!? Naprawdę zostałam pochłonięta przez tą część.

Podczas czytania tej części dowiadujemy się kilku kolejnych szczegółów na temat spłaty długu oraz jak sam tytuł wskazuje przychodzi czas na spłatę pierwszego z nich. Pierwszy i podobno najprostszy (trochę się obawiam co autorka wymyśliła jeśli chodzi o kolejne długi jeśli to było takie łatwe...).
Dla Jethra powinno to być tylko wykonywanie zobowiązań rodzinnych - bez emocji, jak maszyna. Sytuacja jednak całkiem się zmienia kiedy przez przypadek na salony dostają się emocje (choć w tamtym momencie to chyba bardziej ich skrawki).
Naprawdę byłam pod wrażeniem wojny toczonej pomiędzy Nilą i Jethro. Dwa charaktery twarde jak stal, jednak w całkiem inny sposób. Nila znalazła i utworzyła wiele rys i pęknięć na idealnej...