Indebted Epiloque

angielski
Ewitka

"Life after death…
Love after debts…
Is it possible after so much pain?"

źródło opisu: https://pepperwinters.com/published-work/indebted-series/

źródło okładki: https://pepperwinters.com/published-work/indebted-series/

kala | 2016-11-28
Przeczytana: 28 listopada 2016

Na zakończenie wisienka na torcie. Czyli przesłodzony Happy End, jak dla mnie trochę za mdły. Jakkolwiek całą historię oceniam na 6 gwiazdek, nie rzuciła mnie na kolana ale pomysł autorki całkiem niezły.

mclena | 2016-07-23
Przeczytana: 23 lipca 2016

"I’m a woman who’s chosen her soul-mate. I’m strong enough to love you unconditionally. I’m smart enough to know some days will be good and some days will be bad. And I’m brave enough to solemnly swear that we will be together until the end."

Na zakończenie - ponownie cukiernica. Wrrr... z jednej strony, tak własnie przecież wyglądają epilogi, więc nie powinnam się czepiać, ale z tymi krótkimi "dodatkami" do serii mam tak, że często okazują się stratą czasu, która nie pozwala do końca cieszyć się zakończeniem. Wolę krótko, zwięźle i na temat, niż rozwlekanie czegoć co da się przewidzieć, bądź dałoby się bez tego obejść. Mimo to fajnie było móc zobaczyć chociaż troszkę z tego co działo się później, a już napewno ożeźwieniem (choć szkoda, że w tak małej ilości) były wzmianki o V. i Jasmin.

Czas przerzucić sie na coś nowego, coby nie zwariować z nadmiaru słodyczy.

rinos | 2015-12-10
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, 2015
Przeczytana: 10 grudnia 2015

Miałam problem, by ocenić tę część. Ot, krótka historia dalszych losów Nili i Jethra pt. "Żyli długo i szczęśliwie". Nie ma tu już emocji, jest słodko, miło i przyjemnie. Ale patrząc na złożoną charakterystykę Jethra, jego przemianę, jego codzienną walkę z darem, który posiada, jego bezwarunkową miłość do bliskich - nie należy tej noweli ocenić poniżej oczekiwań. Powinno się spojrzeć na całokształt tej historii, ile skrajnych emocji przyniosła nam ta seria. A zakończenie jest po prostu dopełnieniem całości.

Ewitka | 2015-12-01
Przeczytana: 01 grudnia 2015

Dziedziczenie długu zatrzymane, Nila i Jethro planują ślub. Jak się potoczą losy tych dwojga i ich bliskich w przeciągu najblizszych 8 lat, trzeba przeczytać, żeby się dowiedzieć. Nie ma tu nic odkrywczego, emocjonującego, po prostu króciutkie zwieńczenie całej serii Indebted, lektura obowiązkowa dla fanów tej serii.