Debt Inheritance

Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform
dług, dominacja, przemoc, dark, erotyk, +18
angielski
asia

"Posiadam cię. Mam kawałek papieru, który tego dowodzi. To niezaprzeczalne i niezniszczalne. Należysz do mnie, dopóki nie spłacisz swojego długu." Rodzina Nili Waevers jest dłużna. Będąc pierwszą urodzoną córką, jej życie jest oddane pierwszemu urodzonemu synowi Hawksów, by zapłacić za grzechy przodków. Mroczne okresy mogły nadejść i odejść, ale dług nigdy nie znikł. W tej sprawie nie ma...

Rodzina Nili Waevers jest dłużna. Będąc pierwszą urodzoną córką, jej życie jest oddane pierwszemu urodzonemu synowi Hawksów, by zapłacić za grzechy przodków. Mroczne okresy mogły nadejść i odejść, ale dług nigdy nie znikł. W tej sprawie nie ma wyboru.

Dłużej nie jest wolna.

Jethro Hawk otrzymuje Nile w spadku, jako prezent w jego dwudzieste dziewiąte urodziny. Jej życie jest jego, dopóki nie spłaci wiecznego długu. Może z nią zrobić, co chce - nic nie stanowi strefy zakazanej - i ona musi tego przestrzegać.

Nie ma zasad. Tylko zapłata

A New York Times, Wall Street Journal, & USA Today Dark Romance Series

"I own you. I have the piece of paper to prove it. It's undeniable and unbreakable. You belong to me until you've paid off your debts."

Nila Weaver's family is indebted. Being the first born daughter, her life is forfeit to the first born son of the Hawks to pay for sins of ancestors past. The dark ages might have come and gone, but debts never leave. She has no choice in the matter.

She is no longer free.

Jethro Hawk receives Nila as an inheritance present on his twenty-ninth birthday. Her life is his until she's paid off a debt that's centuries old. He can do what he likes with her--nothing is out of bounds--she has to obey.

There are no rules. Only payments.

*Debt Inheritance is a full length book at 252 pages and ends on a cliffhanger. There are Six Books In the Indebted Series. If you do not like dark romance, this book is not for you.

źródło opisu: https://pepperwinters.com/published-work/indebted-series/

źródło okładki: https://pepperwinters.com/published-work/indebted-series/

Anna | 2019-02-06
Przeczytana: 04 lutego 2019

Jestem pod ogromnym wrażeniem, Wendeta??? ile tajemnic, co, gdzie, jak dlaczego? Autorka przeszła sama siebie, jestem tak pochłonięta ta opowieścią ze nie mogę się doczekać co będzie dalej. Dług? dużo mówi, a zarazem nic...

iwona0273 | 2019-01-26
Przeczytana: 26 stycznia 2019

🤦‍♀️

Okej | 2018-12-27

czy cokolwiek wydarzyło się w tej książce? bo mam wrażenie, jakbym w ogóle jej nie przeczytała przez jakikolwiek brak fabuły.

BigNose | 2018-12-20

Wtf? Zastanawiam się co to było.. śmieszne? żałosne? momentami obrzydliwe i odrzucające? Książka mnie zaskoczyła, ale w negatywnym sensie. Byłam nieco zbulwersowana i chyba dlatego postanowiłam ją doczytać do końca. Niestety mam tą przypadłość, że lubię dziwne, pokręcone i bulwersujące historie. A przez zakończenie musiałam zacząć drugi tom, a potem 3 i kolejne. Zastanawiam się dlaczego historia tak mnie wciągnęła i stwierdzam, że po prostu Pepper Winters stworzyła grupę najbardziej denerwujących i podnoszących ciśnienie bohaterów w historii romansów. Bonnie, Cut, Daniel tak irytują, że ma się ochotę ich wystrzelać. Jethro to jeden z najbardziej nieatrakcyjnych pierwszoplanowych bohaterów męskich o jakich czytałam. Na początku podła świnia bez uczuć, przez 7 tomów (głównie przez pierwsze 2-3) ulega transformacji i zostaje przez autorkę zwyczajnie wykastrowany. Już od 3 tomu jest bezużyteczny. Ich wspólne życie w epilogu jest słodkie do wyrzygania. Nila jest projektantką mody....

Adriana | 2018-10-25

Chryste.... co to było? Ciężko mi ocenić to co wczoraj wieczorem przeczytałam. Głupie (jakiś papier sprzed kilku wieków???), obleśne (akcja przy stole z mężczyznami), ale... intrygujące i mam tu na myśli zakończenie. Szykuje się małe polowanie w lesie, dlatego sięgnę po następny tom, a ten potraktuje jako wstęp do całej historii.

Pandora | 2018-09-21
Przeczytana: wrzesień 2018

Autorka może i się starała, widać pomysł i zarys, czym ta książka miała być. Problem w tym, że nie bardzo to wyszło. Za dużo wątków, za dużo tłumaczenia i uwiarygadniania motywów, za dużo monologów wewnętrznych postaci, nijak mających się do poczynań bohaterów. Nila jest po prostu wkurzajaca i mega głupia, meżczyźni o światopoglądzie jak z epoki dinozaurów. Sceny seksu w zamyśle miały być chyba gorące, lubieżne i szokujące, a wyszły dosyć obrzydliwe (u autorki zauważalny jest fetysz ubarwiania wszystkiego nadmiarem spermy i śliny). Akcja w zasadzie nie istnieje i książka staje się mocno męcząca. Dla mnie duże NIE dla tej pozycji i każdej następnej z tej serii. Wielka szkoda, bo podeszłam do tej pozycji otwarta, dobroduszna i cierpliwa, a spotkało mnie wielkie rozczarowanie.

ppaula195 | 2018-08-23
Przeczytana: 23 sierpnia 2018

Przeczytałam tę książkę bo lubię motywy mafijne, porwania. Zwłaszcza gdy kobieta nienawidzi i walczy ze swoim porywaczem a potem mu ulega i rodzi się miedzy nimi romans. Jednak ta książka rozczarowała mnie na tyle, że nie zamierzam czytać kolejnej części. Zwabiła mnie okładka i opis. Początek rozpali we mnie iskierkę nadziei i ciekawości ,jednak pod koniec totalnie mnie zniesmaczyła.

kala | 2016-11-25
Przeczytana: 12 listopada 2016

Pierwsza część niezrozumiałej historii, że tak napiszę WStĘP. I ten wstęp był taki sobie, nie będę streszczać książki bo to nie ma sensu. Trzeba się przemóc i czytać dalej bo potem robi się coraz ciekawiej.

gabigab | 2016-10-24

dosyć specyficzna...

mclena | 2016-07-16
Przeczytana: 15 lipca 2016

"I truly was Cinderella, only my prince threw away the glass slipper and stole me away before midnight struck. My prince was evil. My prince was the villain."

Zazwyczaj w większości zgadzam się z opiniami innych czytelników (w szczególności kilku osób, z których opiniami i ocenami bardzo sie liczę w wyborze książki), dlatego nie miałam ciągot aby w niedługim czasie rozpoczynac kolejną długą serię, której pewnie nie będę miała chęci dokończyć. Jak widać tym razem wychodzę przed szereg.
W takim przypadku czuję się dziwnie - no bo skoro mi sie podoba, to może coś ze mną nie tak? Mocno ostatnio skupiłam się na fantasy i chyba potrzebowałam czegoś przyziemnego a jednocześnie wykraczającego poza wszelkie normy, dlatego "Debt Inheritance" stała się do tego idealna. Owszem, jest dziwna, ale w intrygujący dla mnie sposób - Pepper Winters taka własnie dla mnie jest - przełamuje wszelkie normy i tworzy coś, czego czytelnik sie absolutnie nie spodziewa. Czasem spotka się to z uznaniem, a...