Krzyż Walecznych

Wydawnictwo: Agencja Wydawnicza Egros
historyczna

Książka jest przeznacczona dla szerokiego grona miłośników polskich militariów. Praca przybliża początkującym kolekcjonerom problem odznaczeń za waleczność, wzbogaci wiedzę średnio zaawansowanych. Najbardziej wymagający znajdą zaś liczby i szczegóły będące owocem wieloletnich badań.Ksiązka jest pierwszą tak obszerną i bogato ilustrowaną monografią Krzyż Walecznych naszego najstarszego odznaczenia bojowego. Okładka: twarda; Rok wydania: 1998;

Jurand | 2013-11-25
Kuba | 2013-11-06