Odważ się pragnąć

Wydawnictwo: Logos
historyczna

Nie trzeba nam więcej faktów, ani tym bardziej więcej rzeczy do zrobienia. Potrzebujemy życia, którego poszukujemy od chwili, gdy utraciliśmy raj. Być może Cię to zdziwi, ale chrześcijaństwo nie jest zaproszeniem, by stać się osoba moralną.Nie jest też programem, który ma nas doprowadzić porządku lub zreformować społeczeństwo. Chrześcijaństwo ma potężny wpływ na nasze życie, gdy jednak...

Być może Cię to zdziwi, ale chrześcijaństwo nie jest zaproszeniem, by stać się osoba moralną.Nie jest też programem, który ma nas doprowadzić porządku lub zreformować społeczeństwo. Chrześcijaństwo ma potężny wpływ na nasze życie, gdy jednak następuje przemiana, zawsze stanowi ono następstwo czegoś na poziomie serca.

W swojej istocie chrześcijaństwo zaczyna od zachęty, by poczuć pragnienie. Spójrz jeszcze raz na sposób, w jaki Jezus odnosi się do ludzi. Tak jak to uczynił w stosunku do człowieka przy Owczej Bramie, nieustannie zwraca ich uwagę na serca, na ich najgłębsze pragnienie.

źródło okładki: http://www.poczytaj.pl/57459

Monika | 2015-05-24
Przeczytana: 24 maja 2015

Polecam książkę wszystkim! Mówi ona o pragnieniach kobiety i mężczyzny jakie w nasze serca zakorzenia Bóg, opisuje sposób w jaki je traktujemy i dlaczego warto podążać za marzeniami :)

Zonia | 2011-08-28

Ładne wydanie, ale mało treści. Większość spostrzeżeń przekopiowana z innych pozycji autora. Na prezent idealna.

libercynka | 2016-09-22
Przeczytana: 2016 rok