Odważ się pragnąć

John Eldredge Wydawnictwo: Logos powieść historyczna
powieść historyczna
Logos

więcej Więcej

Polecam książkę wszystkim! Mówi ona o pragnieniach kobiety i mężczyzny jakie w nasze serca zakorzenia Bóg, opisuje sposób w jaki je traktujemy i dlaczego warto podążać za marzeniami :)

Ładne wydanie, ale mało treści. Większość spostrzeżeń przekopiowana z innych pozycji autora. Na prezent idealna.

• +
  • Z wiarą
  • Nie posiadam
  • Religia, wiara, rozwój duchowy
  • Drzewiaste
  • Z drogowskazami;)

Dodaj cytat z książki Odważ się pragnąć