Zabójcze sny

Seria: Miłość i Sensacja
Wydawnictwo: Lucky
Killer Dreams
powieść, koszmar, wróg

Sophie Dunston, jeden z najlepszych terapeutów snów w kraju, specjalizuje się w groźnych dla życia koszmarnych sennych, które męczą również jej dziesięciloetniego syna, Michaela.

Nika | 2014-08-13
Przeczytana: 13 sierpnia 2014

Świetna książka ;) dla mnie wprost idealna ;) bardzo dobrze i szybko się czyta ;) ciekawi bohaterowie i romantyczna gra, w której nie można przewidzieć czy zakończy się ona happy endem ;) spryt, siła i odwaga a jednocześnie silne więzi rodzinne i dramat z którego ciężko się podnieść ;) w dodatku ciekawi mężczyźni, którzy mają swoje za uszami ;) krótko mówiąc kobita po przejściach spotyka mężczyznę z przeszłością zaczyna się mocno dziać ;)

Dominika666 | 2014-08-22
Przeczytana: 18 stycznia 2013

Nie ma słów, które mogłyby opisać tą książkę. Bardzo mi się podobała ta opowieść. Szczerze mówiąc to ja nawet napisałam o tej książce recenzję na Język Polski. Zadziwiające jak Sophie była silna. Zadziwiające jak bardzo mogła Iris namieszać. Zaczęłam kochać czytanie wtedy, kiedy przeczytałam tą książkę. Kryminały to mój ulubiony gatunek, a dzięki nim moja wyobraźnia jest wyolbrzymiona do 100%. Wyobraziłam sobie Sophie jako piękną osobę, która warta była wszystkiego, ale nie tego co ja spotykało. Spotkało ja w życiu dużo niepowodzeń. Koniec jest rewelacyjny. Niespodziewany<3

Wera2604 | 2015-10-19
Przeczytana: 07 września 2015

Bardzo dobra książka o problemach, koszmarach nocnych, które dosięgają syna głównej bohaterki. Wszystko przez coś co skonstruowała Sophie i spotkało jej rodzinę. Wciąż to za nią idzie. Musi podjąć decyzję w sprawi zakończenia tego, ale zadanie nie jest proste, gdyż na tej drodze musi stanąć śmierć. Między czasie i podczas tej drogi spotyka byłego komandosa, który bardzo dużo jej pomaga i też był związany wcześniej z tym czym ona się zajmowała. Mimo, że to kryminał, pełno niepewności, niespodzianek, zwartej akcji pojawia się także zalążek miłosny, który dodaje pikanterii. Na samym początku jest gniew, brak wiary i pewności w tą osobę, a później szybko pięknie skłania się do jednego.

Nie spodziewałam się, że książka mnie tak wciągnie, i będzie tak ciekawa, tym bardziej, że czyta się ją lekko i szybko. Spodziewałam się bardziej jakiś opowieści o snach, a tutaj pojawia się ten wątek, ale nie jest główny. Choć w pewnym sensie po przeczytaniu bardzo istotny. Ale podłoże tych dziwnych...

rona1906 | 2013-08-13
Przeczytana: 12 sierpnia 2013

Książka godna polecenia, czyta się szybko. Trochę taka historia na jeden wieczór. :)

Ola0312 | 2016-11-02
Przeczytana: 22 lipca 2015