Wera2604 
status: Czytelnik, dodał: 1 cytat, ostatnio widziany 5 dni temu
Teraz czytam
 • Moja twoja wina
  Moja twoja wina
  Autor:
  Urszula przyłapuje męża na zdradzie. Decyduje się odejść od niego i zamieszkać w zrujnowanym wiejskim domu odziedziczonym po przyszywanej ciotce. Zdruzgotanej kobiecie nie jest łatwo w nowej sytuacj...
  czytelników: 111 | opinie: 10 | ocena: 8,25 (12 głosów)
 • Może kiedyś innym razem
  Może kiedyś innym razem
  Autor:
  Anna, właścicielka pensjonatu i stadniny koni w Miętach, nie może ułożyć sobie życia. Niepowodzenie w zawodach i rozterki sercowe to dopiero początek. Rodzinne historie sprzed lat, które zawsze stanow...
  czytelników: 107 | opinie: 10 | ocena: 7,31 (13 głosów)
 • The Wish. Poradnik spełniania marzeń
  The Wish. Poradnik spełniania marzeń
  Autor:
  Wszyscy mamy aspiracje, marzenia i nadzieje na przyszłość: pogodne, absurdalne, melancholijne, zabawne i wzruszające. Nie zawsze potrafimy jednak je wyrażać, a bardzo często nie wiemy, jak się zabrać...
  czytelników: 31 | opinie: 4 | ocena: 3,83 (6 głosów)
 • Uczucia zaklęte w kamieniu
  Uczucia zaklęte w kamieniu
  Autor:
  Do Jagodna niespodziewanie trafia Lea, artystka specjalizująca się w wyrobie biżuterii artystycznej. Chce wykorzystać w swoich projektach krzemień pasiasty – największy dar natury z tutejszych gór, zw...
  czytelników: 80 | opinie: 1 | ocena: 8 (3 głosy)

Pokaż biblioteczkę
Aktywności (z ostatnich 3 miesięcy)
2018-06-17 14:34:22
Dodał książkę na półkę: Teraz czytam
 
2018-06-17 14:31:24
Dodał książkę na półkę: Teraz czytam
Cykl: Stacja Jagodno (tom 7)
 
2018-06-17 14:30:44
Dodał książkę na półkę: Teraz czytam
Autor:
 
2018-06-17 14:29:08
Dodał książkę na półkę: Przeczytane, Posiadam
Cykl: Miasteczko (tom 2)

Cuda zdarzają się wszędzie jak spełnić swoje marzenia o otwarciu cukierni. A zamiast tego kupić dwa konie?! Tak, takie pomysły i inne cuda zdarzają się w tej książce. Życie trzeba brać garściami i korzystać z tego co daje. A Klementyna lubi pomagać innym.
P.s Początek mocno mnie wynudził, nic konkretnego się nie działo. Dopiero później coś ciekawszego... Ot takie tam czytadło i proste życie.

 
2018-06-17 14:23:43
Dodał książkę na półkę: Przeczytane, Posiadam
Cykl: Rok Ślubów (tom 3)

Trzy krótkie historie o miłości tuż przed ślubem.
Wynne Hardy to Panna młoda czerwcowa, która bierze ślub z rozgłosem, w telewizji. Ale czy dobrany jej mąż jest prawdziwym kandydatem na męża. Miłości nie można oszukać.
Lipcowa Panna młoda to Alyssa, którą narzeczony porzucił przed samym ołtarzem. Czy będzie potrafiła wybaczyć i zakochać się na nowo? Bo o wejściu po raz drugi do tej samej wody...
Trzy krótkie historie o miłości tuż przed ślubem.
Wynne Hardy to Panna młoda czerwcowa, która bierze ślub z rozgłosem, w telewizji. Ale czy dobrany jej mąż jest prawdziwym kandydatem na męża. Miłości nie można oszukać.
Lipcowa Panna młoda to Alyssa, którą narzeczony porzucił przed samym ołtarzem. Czy będzie potrafiła wybaczyć i zakochać się na nowo? Bo o wejściu po raz drugi do tej samej wody nie ma mowy. Jednak los jest przewrotny.
sierpniowa Pani młoda to Kelsey,, której kowboj złamał serce. Jak stanąć po takiej utracie i dawać szanse innym kowbojom? Nie ma rady trzeba się trzymać od nich z daleka. Jednak przeznaczenia nie da się oszukać.

pokaż więcej

 
2018-06-09 19:20:27
Dodał książkę na półkę: Przeczytane, Posiadam
Cykl: Jagodowa miłość (tom 1)

piękna historia niby o czyms co sie kończy jednak również i zaczyna. Tajemniczy klient cukierni "Słodkiej" zawsze znajdzie pretekst by spotkać i porozmawiać z Jagodą. Jest słodko i miło, ale gorzkie chwile tez sie zdarzają. Bo przeszłość trzeba jak najszybciej zamknąć. Lekka książka na lato. Bedzie sie wam chciało co chwila proponowanego w książce serniczka 😁

 
2018-06-03 14:14:49
Dodał książkę na półkę: Przeczytane, Posiadam

17 letniej Merit, ma schorowaną matkę mieszkającą w piwnicy a ojciec na gorze z resztą rodziny i nową żoną. Szalona rodzina która w dodatku mieszka w starym kościele 😲 Merit ma siostrę bliźniaczkę jednak charakterami się różnią. I gdy na drodze staje chłopak siostry, Merit nie może zapomnieć i być obojętna na ten pierwszy przypadkowy pocałunek. Oj dzieje się dzieje. A wraz z kolejna kartką... 17 letniej Merit, ma schorowaną matkę mieszkającą w piwnicy a ojciec na gorze z resztą rodziny i nową żoną. Szalona rodzina która w dodatku mieszka w starym kościele 😲 Merit ma siostrę bliźniaczkę jednak charakterami się różnią. I gdy na drodze staje chłopak siostry, Merit nie może zapomnieć i być obojętna na ten pierwszy przypadkowy pocałunek. Oj dzieje się dzieje. A wraz z kolejna kartką jest coraz ciekawiej. Bo dochodzę nowe okoliczności. To książka nie tylko o nastoletniej miłości jednak tez o problemach pewnych sprawach rodzinnych, tajemnicach i nauce przebaczania, a jest wiele do wybaczenia i pogodzenia się z prawdą. Oczywiście pochłonęłam ją szybciej niż się spodziewałam, ale tak to jest z wciągającymi książkami Hoover

pokaż więcej

 
2018-05-30 14:42:00
Dodał książkę na półkę: Przeczytane, Posiadam
Cykl: Prokurator (tom 3)

To już trzecia część. Kolejny duet kochanków, który na swój widok dostaje szału, lecz z drugiej strony działają na siebie mocno. Daniel i siostra Łukasza- Maria. Połączyła ich gorąca miłość, charakter i temperament. Lecz Daniel zaprzepaścił swoją szansę, bo wolał prochy i pod ich wpływem stało się nie szczęście. A Maria musiała zrobić po swojemu i też zrobić jemu na złość , pod jego nie... To już trzecia część. Kolejny duet kochanków, który na swój widok dostaje szału, lecz z drugiej strony działają na siebie mocno. Daniel i siostra Łukasza- Maria. Połączyła ich gorąca miłość, charakter i temperament. Lecz Daniel zaprzepaścił swoją szansę, bo wolał prochy i pod ich wpływem stało się nie szczęście. A Maria musiała zrobić po swojemu i też zrobić jemu na złość , pod jego nie obecność zrobiła wielki błąd, wychodząc za kolegę. Teraz gdy wszystko się unormowało, a oni mają córkę podejrzanie zaczyna się coś dziać. A dzieje się szybko, ostro i groźnie. Ale takie właśnie są te trzy książki Pauliny Świst. Warto je przeczytać i posiadać serię u siebie w domowej biblioteczce.

pokaż więcej

 
2018-05-30 14:41:13
Dodał książkę na półkę: Przeczytane, Posiadam, Ulubione
Autor:

Uwielbiam tę autorkę, a ta książka to fenomen. Zdecydowanie przebiła siebie samą. Holden Scott odnosi sukcesy zawodowe, lecz popada w pewien nałóg. Musi odnaleźć spokój na uboczu od wszystkiego. Zostaje sam ze sobą w domku letniskowym z dala od ludzi, obok las i szczątki dawnego szpitala psychiatrycznego. Wydaje mu się, że widzi dziewczynę, odstawianie prochów wiele wyjaśnia, lecz dziewczyna o... Uwielbiam tę autorkę, a ta książka to fenomen. Zdecydowanie przebiła siebie samą. Holden Scott odnosi sukcesy zawodowe, lecz popada w pewien nałóg. Musi odnaleźć spokój na uboczu od wszystkiego. Zostaje sam ze sobą w domku letniskowym z dala od ludzi, obok las i szczątki dawnego szpitala psychiatrycznego. Wydaje mu się, że widzi dziewczynę, odstawianie prochów wiele wyjaśnia, lecz dziewczyna o imieniu Lily staje się jakby prawdziwa. Ale na ile prawdziwa, żeby reszta świata mogła w to uwierzyć? Nie to nie thriller! To piękna historia o miłości, w której oprócz bólu i cierpienie towarzyszy choroba. Czy w końcu nie będą się bać? i potrafią sobie zaufać? Cudowna. Musicie to przeczytać!

pokaż więcej

 
2018-05-30 14:32:11
Dodał książkę na półkę: Przeczytane, Posiadam
Autor:
Cykl: Lou Clark (tom 3)

Trzecia część książki "Zanim się pojawiłeś" i jaka ciekawa. Lou wyrusza do Nowego Jorku jej serce jest rozdzielone. Bo zostawia w Anglii swoją miłość, jednocześnie chce spełniać marzenia i żyć nie bojąc się niczego jak to obiecała Willowi. Miłość na odległość nie jest dobrym rozwiązaniem, a gdy spotyka w NY mężczyzn, który przypomina jej Willa wszystko zaczyna się psuć między nią a Samem. Jej... Trzecia część książki "Zanim się pojawiłeś" i jaka ciekawa. Lou wyrusza do Nowego Jorku jej serce jest rozdzielone. Bo zostawia w Anglii swoją miłość, jednocześnie chce spełniać marzenia i żyć nie bojąc się niczego jak to obiecała Willowi. Miłość na odległość nie jest dobrym rozwiązaniem, a gdy spotyka w NY mężczyzn, który przypomina jej Willa wszystko zaczyna się psuć między nią a Samem. Jej serce faktycznie jest w dwóch światach, co gorsza dzieje się dejavu. kogo wybierze Lou i jakie decyzje podejmie? Nie będzie łatwo, bo w dodatku starci prace i na chwilę stanie się bezdomna! Po drugiej części książki dosyć średniej naprawdę świetna część, w której coś się dzieje.

pokaż więcej

 
2018-05-16 17:09:20
Dodał książkę na półkę: Przeczytane, Posiadam

Bycie kochliwym ma swoje plusy i minusy. Agata wybiera się do wróżki, ale ta daje jej mało konkretne wytyczne. Wizyta u psychologa pomaga zrozumieć pewne sprawy, ale dopiero jego brak uświadamia czego jej brakuje. Dopiero grzebanie w przeszłości, uporządkowanie jej pomaga znaleźć to czego szuka. Bardzo fajna historia, opowiada o tym jak znaleźć tę jedyną osobę nie myląc z zauroczeniem.

 
2018-05-16 16:46:23
Dodał książkę na półkę: Przeczytane, Posiadam

Przezabawna historia jak to w psychiatryku też można znaleźć miłość. W dodatku dwie ciekawe matki, które zamiast pomagać pogarszają sytuację.

 
2018-05-03 14:57:31
Dodał książkę na półkę: Przeczytane, Posiadam

thriller psychologiczny. Mlode małżeństwo w prezencie ślubnym dostaje zaproszenie do elitarnego klubu małżeństw, zwanego Pakt, które ceni sobie trwały nierozerwalny związek...za wszelką cenę. Jak daleko posuniesz się żeby ochronić swoje małżeństwo/swój związek? Świetna książka, która zaciekawia od pierwszej chwili, nie można się od niej oderwać, bo ciekawi co dalej.

 
2018-04-28 16:17:22
Dodał książkę na półkę: Przeczytane, Posiadam
Autor:
Cykl: Akta Nikki Boyd (tom 2)

agentka Nikki Boyd w akcji rozwiązuje morderstwo w Nashville. Wiele zagadek i komplikacji. A morderca jest sprytniejszy niz sie im wydaje.

 
2018-04-16 15:01:28
Dodał książkę na półkę: Teraz czytam
 
Moja biblioteczka
471 273 884
Porównaj książki w Waszych biblioteczkach.
Sprawdź oceny wspólnych książek.
Tyle książek ma ten użytkownik w swojej biblioteczce.
Tyle opinii dodał ten użytkownik.
Tyle plusów otrzymał ten użytkownik za swoje wypowiedzi.
Znajomi (6)

Ulubieni autorzy (3)
Lista ulubionych autorów
Ulubione cytaty (3)
lista cytatów
zgłoś błąd zgłoś błąd