Dyskusje o książce Marilyn Monroe. Za kulisami

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (kwiecień 2018)
Wymienię/Sprzedam:  Larista  Look  Znak Ateny  Rywalki. Dziennik  Kolacja z wampirem  Jesienna róża  Dwór skrzydeł i zguby  Lato drugiej szansy
6 lata temu
Czytamy w weekend
 Szczygieł Szczygieł  Najlepiej w życiu ma Twój kot. Listy Najlepiej w życiu ma Twój kot. Listy  Duchowe życie zwierząt Duchowe życie zwierząt
7 lata temu
Czytam w weekend
Bardzo dobrze😉 Ja z kolei nie miałam jeszcze przyjemności z Panią Katarzyną
7 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Kwiecień 2016)
Nie mogłam przejść obojętnie koło koszyków z książkami w Carrefour Za 12,99 zł  Sekretny język kwiatów  Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął Za 8,99 zł  Mój przyjaciel mrok Z 1 zł  Czy Nowy Jork płonie?
20786
8 lata temu
Poszukuję książek (I kwartał 2016)
Poszukuję na wymianę, lub w przystępnych cenach :D Prócz wysyłki jest opcja wymiany w Warszawie :)  Gra o tron - tylko wydanie poprawione przez Jakuszyńskiego  Angelfall  Trzej muszkieterowie  Królowie przeklęci. Tom 1  Kot Bob i ja. Jak kocur i człowiek znaleźli szczęście na ulicy
8 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wpożyczyliśmy (grudzień 2015)
Oj tak - jeszcze nigdy nie miałam problemu, co czytać, tylko zawsze czasu za mało. Przydałoby się bardzo kilka dodatkowych godzin:) Pozdrawiam i życzę w Nowym Roku samych dobrych -dla nas-książek i rozciągliwego czasu;)
Pokazuje 6 z 8
Zobacz kolejne