Raced

Wydawnictwo: JKB Publishing
erotyka
angielski
karollllllla

The Colton Points of View Collection From New York Times and USA Today bestselling author K. Bromberg comes a companion novella to the Driven Trilogy (Driven, Fueled, and Crashed). This novella is a compilation of reader requested scenes from the series retold through the eyes of Colton Donavan. Colton Donavan lived life in the fast lane, but it took Rylee Thomas to teach him what racing...

The Colton Points of View Collection

Colton Donavan lived life in the fast lane, but it took Rylee Thomas to teach him what racing was all about.

Arrogant
Bent
Reckless

You think you know me?

Think again.

*Raced is not a complete re-write of the Driven Trilogy. This companion explores pivotal scenes as well as some new ones written in Colton Donavan’s point of view that were not previously published in Driven, Fueled, and Crashed. Hear his thoughts, experience his inner-turmoil, and laugh with him on his journey as he overcomes his demons and accepts what it means to love.

This novella is for the devoted readers of the Driven series. It is recommended that this companion be read after Driven, Fueled, and Crashed.

źródło opisu: http://www.amazon.com/

źródło okładki: http://www.amazon.com/

Beata | 2016-08-18
Przeczytana: 18 sierpnia 2016

Dobra książka, by na chwilę powrócić do Coltona i Rylee, jednak nie wnosi niczego do trylogii. Sceny widoczne oczami Coltona - każdy czytelnik mógł wyobrazić sobie uczucia mężczyzny, gdy czytał Driven i następne tomy - nic odkrywczego nie było w tych scenkach. Spokojnie można sobie darować tę powiastkę.

Recenzja powstała przy współpracy z wydawnictwem Septem oraz Grupą wydawniczą Helion za co serdecznie dziękuję.

Moi kochani na wstępie chcę powiedzieć Wam,że dziś opowiem o książce,której jak pisze sama autorka nigdy nie zamierzała napisać. Jest to mianowicie czwarta część cyklu Driven „Raced. Ścigany uczuciem”autorstwa K. Bromberg ,który dosłownie przed chwilą ukazał się na naszym rynku wydawniczym. Jak wiemy seria ta to niezwykły romans pełen wysublimowanej erotyki,emocji oraz nieokiełznanych uczuć który zdobył ogromne uznanie wśród rzeszy czytelniczek. Już w samej przedmowie swojego dzieła Pani Bromberg otwarcie przyznaje,że od początku zakładała iż główną bohaterką całej serii będzie tylko i wyłącznie Rylle gdyż jako kobiecie potrafiła zrozumieć emocje,uczucia i myśli kreowanej przez siebie postaci. Jednak chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom wielbicielek historii Rylle i Coltona zdecydowała się napisać właśnie tę część. Zanim jednak opowiem nieco o samej treści pokuszę się o...

WampirkaJustynka | 2017-09-13
Przeczytana: 13 września 2017

Uwielbiam wszelkie dodatki do głównych historii. W tym przypadku cieszę się, że mogłam poznać myśli Coltona.

Pinina_Paulina | 2016-05-19
Na półkach: Przeczytane, 2016 rok ✔
Przeczytana: 19 maja 2016

Zastanawiam się czy ta książka była w ogóle potrzebna.
W moim odczuciu wystarczyła mi ta niewielka ilość rozdziałów z punktu widzenia Coltona które dostałam w poprzednich książkach. Bardzo go polubiłam i byłam w stanie się z nim utożsamić, zrozumieć jego ból i cierpienie. Nie zawsze zgadzałam się z jego postępowaniem, ale na koniec wszystko mu wybaczyłam.
Zastanawiam się jakby to było czytać od początku Driven, Fueled i Crashed, a w między czasie uzupełniać brakujące elementy tą częścią. Nie wiem czy za jakiś czas tego nie wypróbuje.
Bardzo podoba mi się natomiast forma jaką posłużyła się autorka, napisała tą książkę jako rozmowę z czytelnikiem - świetne posunięcie!

magpie101 | 2016-05-24
Przeczytana: 24 maja 2016

Uwazam, ze ta czesc byla niepotrzebna, a 5 gwiazdek daje tylko i wylacznie z mojej milosci do Donavana z poprzednich czesci.
To co mielismy w tej czesci smialo autorka mogla umiescic w trzech poprzednich, czyli punkt widzenia Coltona, wtedy czytanie calej trylogii bylo by jeszcze bardziej ekscytujace. A komentarze od autorki przed kazdym rozdzialem dla mnie byly irytujace i nie do przeczytania.
Mimo tego czekam na kolejna ksiazke i mam nadzieje, ze bedzie ona utrzymana na poziomie trzech poprzednich.

Jedna miłość, dwie różne perspektywy...
Uwielbiam trylogię ,,Driven". To jedna z najlepszych książek z działu romansu i literatury erotycznej jakie do tej pory czytałam, a było ich sporo. Nie da się o niej zapomnieć. Wyzwala szereg emocji, sprawia że dłonie się pocą, a serce drży i wali jak wściekłe.
,,Raced" to historia Coltona, jak wiemy dołącza on do narracji dopiero w drugiej części. Spodziewałam się więc pierwszego tomu z jego perspektywy. Sama nie wiem dlaczego tak nisko oceniłam autorkę. Otóż K. Bromberg nie oddaje w nasze ręce tzw ,,odgrzewanych kotletów". Owszem znajdują się tutaj sceny z Driven opisane przez naszego boskiego kierowcę wyścigowego, aczkolwiek nie są one jedynie zmianą zaimków z żeńskiego na męski. Colton wpuszcza nas do swojej głowy. Przedstawia zupełnie inną perspektywę na to co się wydarzyło. Znajdziemy tutaj także kilka nowych scen, na które nie natknęliśmy się w czasie czytania trylogii. Naprawdę chylę czoła przed autorką. Przede wszystkim za ogromny...

Asia | 2016-06-18
Na półkach: Romans, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: czerwiec 2016

A więc biorąc tę książkę do ręki spodziewałam się zupełnie czegoś innego. Myślałam że będzie to wszystko napisane oczami Coltona. A niestety są to tylko niektóre fragmenty. Czuję wielki niedosyt...

Alexandra | 2016-11-23

Po przeczytaniu trylogii 'Driven' otrzymałam książkę "Raced. Ścigany uczuciem". Jest ona dopełnieniem całej serii i liczy sobie nieco ponad 200 stron. Mamy więc do czynienia z krótką lekturą, która zawiera w sobie sceny z trzech poprzednich powieści ukazanych ze strony Coltona.

W tej książce autorka pokazuję nam, co myślał i czuł Colton w poszczególnych częściach. Możemy zobaczyć odwrotność scen, które znamy z poprzednich powieści, ale też zostało dodanych kilka nowych. Jednak jest ich moim zdaniem za mało i w większej części czytamy ponownie to samo.

Całą serię pokochałam i mam zamiar do niej wrócić za jakiś czas. Autorka pokazała, że potrafi świetnie pisać i zachwycić czytelnika tak, aby wracał po więcej. W takim razie i ja wróciłam, lecz rozczarowałam się tą książką. Spędziłam z nią dwa dni, które nie były najgorsze, bo uwielbiam język, jakim posługuje się pisarka. Jednak moim zdaniem można byłoby się obejść bez czytania tej lektury.

„Raced” można spokojnie pominąć, bo nie...

booksrabbit | 2016-05-24

Wewnętrzne obawy blokują. Rozmowa z własnymi myślami-nie pomaga... Do jasnej cholery! Chcę czuć, patrzeć nieprzytomnym wzrokiem, kiedy znikasz za drzwiami. Teraz, natychmiast, weź mnie w ramiona. Tańczę, jak wariatka pełna swobodnych myśli i upadam. Upadek niski, bolesny, w razie czego podasz mi rękę? Chłopcze! Pytam, podasz mi rękę, czy wiesz, co to miłość? Ja wiem. Jest jak wariatka. Uśmiech się i płacze. Kołysze mnie w ramionach, wrzeszczy i pociesza. To jest miłość moja jako kobiety. On kocha inaczej. Miłość to słowo dalekie, kojarzone z bólem. Chodź, poznasz jego myśli. Poznasz je w Raced, to tu ścigany uczuciem obnaża swoje demony.

Raced to dopełnienie całej trylogii: Driven, Fueled i Crashed. Autorka stworzyła powieść, w której pożądanie i emocje grają pierwsze skrzypce. Nie czas i miejsce na wracanie do treści trylogii... W tej chwili interesuje mnie Raced z punktu widzenia Coltona. Bałam się! Założyłam, że będzie powtórka z Greya. Czekałam miesiącami, aż pojawi się...

werka777 | 2016-07-12
Przeczytana: 12 lipca 2016

Proszona przez fanki, wykorzystując krytykę i napisane listy stanęła oko w oko z wyzwaniem, zostawiając na boku „swoją Rylee” i oddając głos Coltonowi. Kristy Bromberg, nie kryjąc początkowych trudności, dopełniła całą historię wklejając w brakujące miejsca obrazu puzzle, które wiele czytelniczek tak bardzo chciało odkryć. Wreszcie jest, „Raced. Ścigany uczuciem”, powieść, w której wyjątkowy na wiele sposobów, jak i skomplikowany rajdowiec zostaje obdarty z szat. Jego myśli, uczucia i plany przestają stanowić tajemnicę. Teraz możemy dowiedzieć się co działo się w jego głowie w trakcie najistotniejszych scen erotycznej trylogii.

Jakie było pierwsze wrażenie Donavana w chwili, kiedy natknął się na Rylee? Co czuł w momencie, kiedy na imprezie promocyjnej zobaczył ją z „panem surferem”? Dlaczego powiedział jej, że spał z Tawny? Jakie emocje towarzyszyły Coltonowi podczas intymnych zbliżeń?

Główny bohater powieści, dotąd znany z niezależności, arogancji i odwagi, przejmuje pałeczkę...