Oddychaj ze mną

Cykl: Ze mną (tom 6) | Seria: Bestsellery literatury erotycznej [Amber]
Wydawnictwo: Amber
Breathe with Me
karollllllla

Tom 6 serii Ze Mną w Seattle rozpoczętej Uciekaj ze mną Czasem odrzucasz miłość, bo boisz się, że cię pochłonie. Ale jeśli jest prawdziwa, nie uciekniesz przed nią… Mark Williams zakochał się bez pamięci w Meredith jeszcze w liceum. Złamała mu serce, a on przez ostatnie dziesięć lat starał się o niej zapomnieć. Teraz jest człowiekiem sukcesu, ma rodzinę, przyjaciół i jest pewien, że mu się to...

Tom 6 serii Ze Mną w Seattle rozpoczętej Uciekaj ze mną
Mark Williams zakochał się bez pamięci w Meredith jeszcze w liceum. Złamała mu serce, a on przez ostatnie dziesięć lat starał się o niej zapomnieć. Teraz jest człowiekiem sukcesu, ma rodzinę, przyjaciół i jest pewien, że mu się to udało. I wtedy znowu spotyka Meredith.
Meredith Summers dla tańca poświęciła wszystko, nawet miłość. Przez ostatnie dziesięć lat realizowała swoje marzenie i… starała się nie myśleć o Marku. Teraz wróciła do Seattle, prowadzi modną szkołę tańca i chce porzucić swoją cygańską przeszłość. Ale pojawia się Mark.
Czas staje w miejscu. Czułość i namiętność są tak nieodparte jak kiedyś, a szept Marka „oddychaj ze mną” spływa jak balsam na jej zranioną duszę. Ale czy Meredith da drugą szansę miłości, czy znów wszystko pójdzie nie tak?

źródło opisu: http://www.wydawnictwoamber.pl/

źródło okładki: http://www.wydawnictwoamber.pl/

magpie101 | 2016-08-05
Przeczytana: 05 sierpnia 2016

Meredith i Mark byli w sobie zakochani jako osiemnastolatkowie jednak ona chcac robic kariere tancerki konczy znajomosc i krzywdzi Marka oraz siebie jednoczesnie. Po 10 latach wraca do rodzinnego miasta, spotyka dawna milosc na pogrzebie swojej mamy i okazuje sie, ze ich uczucie nie wygaslo. Zaczynaja sie spotykac, znowu sa para.
Od poczatku bylo slodko, duzo milosci i czulosci mimo to ksiazke milo sie czytalo poniewaz autorka wiele nawiazywala do wszystkich bohaterow z poprzednich czesci. Polecam!

Pinina_Paulina | 2016-05-18
Przeczytana: 18 maja 2016

Kocham tę serię!
Tym razem zostawiamy braci Montgomery, a na tapetę wrzucamy Marka Williamsa.
Tak samo jak jego brat Luke, ten jest wcieleniem dobra - przystojny, mądry, dobrze wychowany.
W pełni rozumiem silne uczucie jakie ich połączyło, sama poznałam moją miłość kiedy miałam 14 lat, teraz mając 27 jest moim mężem.
Gorąco polecam!

dkwiatkowska26 | 2016-05-18

Od pierwszej już serii nie mogłam się doczekać historii Marka, chciałam się dowiedzieć co mu się w życiu przytrafiło i o to mam.
Historia ta, jak i wszystkie poprzednie słodka, miła i lekka.
Taki romansik na jeden wieczór, ale bardzo podoba mi się styl pani Proby, ponieważ mimo tego, że jest tak słodko i kolorowo, bywają i chwile zwątpienia, co prawda krótkie, ale zawsze coś :) Mnie się podobało :)

Monika Zjawińska | 2016-03-20

Czasem spotykasz właściwą osobę w niewłaściwym czasie... ale prawdziwa miłość zawsze znajdzie drogę powrotną.
Meredith i Mark byli parą w czasach szkoły średniej. Pasowali do siebie jak dwie połówki jabłka. Doskonale się uzupełniali, rozumieli i byli stworzeni dla siebie. W ostatnim roku szkoły, w urodziny Meredith postanawiają przypieczętować tę miłość seksem. Planują również, po zakończeniu szkoły, wyjechać razem do Nowego Jorku. Jednak, kiedy nadchodzi czas wyjazdu, Meredith zrywa z Markiem. Ten nie może w to uwierzyć. Czuje się zdradzony i porzucony. Dziesięć lat później Meredith wraca do Seatle na pogrzeb mamy. Kiedy Mark składa jej kondolencje, w obojgu odżywiają dawne wspomnienia i zachowania. Jednak oboje starają się zachować dystans.

Malwka1106 | 2016-05-16
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 16 maja 2016

Co można powiedzieć o kolejnej części z serii "Ze mną w Seattle"? Chyba to że jest na takim samym poziomie co wcześniejsze. Mamy w niej odpowiednią dawkę słodyczy i uwielbienia. Mark jest oczywiście zabójczo przystojny, a Meredith momentalnie się rozpływa jak on tylko na nią spojrzy. Mamy wzloty i upadki, ale w końcu miłość zwycięża i jest spektakularny happy end. Dowiadujemy się również, że wcześniejsi bohaterowi dalej żyją w pełnym szczęściu i wzajemnym uwielbieniu. Myślę, że tym osobom, co podobały się wcześniejsze części na tej również się nie zawiodą.

anka30 Ania | 2018-03-13

Lubię tą serię między innymi z tego względu że poznajemy 2 punkty widzenia ; kobiety i mężczyzny. Mark od początku wydawał się chyba najbardziej tajemniczą osobą , najmniej go było w poprzednich seriach. I choć bardzo podoba mi się ta postać, to jak się zmienia , dorasta jakim jest po prostu człowiekiem to niestety postać Meredith mnie po prostu irytuje. Tak wiem wiem że dużo w życiu przeszła ( swoją drogą tak jak Natalie w pierwszej część) to jednak to nie potrafiłam jej polubić . Jest jedyną z kobiet z tej serii która nie wzbudziła mojej sympatii i to niestety przez nią jedynie 7 gwiazdek ;)

Ireena | 2018-10-19
Przeczytana: 19 października 2018

Tom 6 ... samo przez się nasuwa już dość... Ale ostatnia 6 część przygód tej rodziny mi się podobała na równi z częścią 1. W tej części głównymi bohaterami są Mark i Meredith. On szaleńczo w niej zakochany od 10 lat , Ona nastawiona na swój taniec. Zrezygnowała z miłości by osiągnąć swój cel. Raniąc miłość swego życia. Po 10 latach ich drogi się krzyżują i co dalej?
Przeczytajcie😁
Jak dla mnie z tej serii to co 2 książka była warta uwagi. Nie będę zbyt długo ich rozpamietywac.

MissShy | 2016-05-31
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 27 maja 2016

Jedna z lepszych części tej serii. Chociaż bardzo mnie dziwiło z jaką łatwością nasi główni bohaterowie do siebie wrócili. Nie jest to ujmująca lektura; po prostu łatwo i przyjemnie się czytało. Przynajmniej nie nudziłam się tak jak przy poprzedniej części.

Marta | 2016-10-15
Przeczytana: 09 października 2016

Wielu czytelników krytykuje romanse za ich przewidywalność, co zawsze wywołuje u mnie ironiczny uśmiech. Uważam, że właśnie dlatego powieści romantyczne mają w sobie pewien rodzaj magii, który bierze się z pewnych utartych schematów: miłość między głównymi bohaterami, szczęśliwe zakończenie i przeszkody, które muszą napotkać na swojej drodze do żyli długo i szczęśliwie. Osobiście stawiam sprawę jasno: nie lubisz romansów? Nie czytaj ich. Tę kwestię chciałam poruszyć na samym początku, ponieważ do powieści Kristen Proby należy podejść jak do romansu, nie oczekując gromu z jasnego nieba czy powalającej historii, która nie daje spać po nocach.

Oddychaj ze mną nie jest do bólu schematyczna, ponieważ nie mogę napisać, że czytałam już wielokrotnie powieści, których fabuła została przeprowadzona w taki sam sposób. Jednak siódmy tom ma swoje drobne wady, czy może raczej niuanse, które trochę mnie zdziwiły, ale...

Ewitka | 2017-08-29
Na półkach: Przeczytane, E-book, Erotica, 2017
Przeczytana: 29 sierpnia 2017

Kolejna część z serii rodzinki Montgomery i Willimsów. Tym razem opowieść zaczyna się kilka lat wcześniej, kiedy Meredith zerwała z Markiem Willimsem, bratem Luke'a i złamała mu serce, bo wyjechała na naukę tańca do NYC. Po wielu latach powraca do Seattle na pogrzeb matki i tam już pozostaje, zakładając szkołę tańca dla dzieci. Przy ponownym spotkaniu zaczyna mocno iskrzyć i kończy się na gorącym seksie.