Opowiem ci, mamo, co robią auta

Okładka książki Opowiem ci, mamo, co robią auta Marcin Brykczyński, Artur Nowicki
Okładka książki Opowiem ci, mamo, co robią auta
Marcin BrykczyńskiArtur Nowicki Wydawnictwo: Nasza Księgarnia Seria: Opowiem Ci mamo interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
28 str. 28 min.
interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
Opowiem Ci mamo
Nasza Księgarnia
2014-11-15
2014-11-15
28 min.

Okładka książki Czy już wiesz kim zostać chcesz? Marcin Brykczyński, Daniel Włodarski
Czy już wiesz ... Marcin Brykczyński,...
Okładka książki Gdzie się zwierzę spać wybierze? Marcin Brykczyński, Daniel Włodarski
Gdzie się zwie... Marcin Brykczyński,...

Są rymy, są ilustracje, są twarde kartki, jest dużo szczegółów do wyszukiwania, jest ok :)

Jak ja nie lubię tej książki! Co z tego gdy 4-latek ją uwielbia i tylko ją wyciąga z półki. Nie umiem zrozumieć dlaczego zrobiła furorę u syna. Ważne, że jemu się podoba ale przyznaje, że ja nie byłam szczęśliwa gdy musiałam do niej wracać co wieczór ;)

Mój 3latek bardzo lubi tą książkę. Często ją ogląda i opowiada historyjki z autami w tle.

Pomysł na książkę na plus, tematyka typowa, ale ilustracje są BRZYDKIE! Auta wyglądają groteskowo i psychodelicznie.

Ocena bardziej syna niż moja, wałkowana codziennie przez długi czas, fan motoryzacji - uwielbia!
Mama fana motoryzacji - nie znosi..

Mama fana motoryzacji - nie znosi..

10/10 - książka obrazkowa, której głównym elementem są auta - uwielbiane przez najmłodszych. Mój synek przeglądając ją jest zachwycony, bo słowo „brym brym” z uśmiechem na twarzy jest nieustanne. Niestety jest jeszcze zbyt mały, żeby wykonać kilka drobnych zagadek/zadań, które wyznaczył autor, ale już w tym momencie sięga po nią bardzo często i jest zachwycony.
Po prostu jest piękna i wzbudza duże zainteresowanie malucha.

Po prostu...

Kolejna ciekawa książeczka z popularnej serii. Tym razem dzieci poznają auta. Polecam, choć do części o dinozaurach i pociągach trochę jej brakuje.

Bardzo polecam dla wszystkich małych chłopców! Bogate i szczegółowe ilustracje zapewniają zabawę na wiele godzin, nawet rodzic nie nudzi się oglądając ją po raz milionowy:-) Idealna na prezent z każdej okazji.

Jedna z lepszych książek synka. Świetnie ilustrowana, rymowane krótkie zdania i kilka łamigłówek po drodze. Chyba nigdy nam się nie opatrzy i można opowiadać o tym co widzimy bez końca!
Naszym zdaniem najlepsza z serii "Opowiem Ci mamo".

Naszym zdaniem najlepsza z serii "Opowiem Ci mamo".

Książka należy do serii Opowiem Ci mamo. Jest dużego formatu z twardymi stronami. Niemal w całości są to bogato ilustrowane karty, z małą ilością wierszowanego teksu. Książka ma zachęcać i uczyć opowiadania przez same dzieciaki. Ilustracje są na tyle szczegółowe, że podczas każdego „czytania” możemy znaleźć nowe elementy i zbudować nową historię, dzięki czemu rozwijamy spostrzegawczość dzieci.
Co robią auta, jak sugeruje tytuł to historie i przygody związane z autami. Poznajemy jakie auta są w mieście, jakie na wsi, jakie na torze wyścigowym czy placu budowy. Widzimy co robią auta w lecie i zimie, jak wygląda wnętrze samochodów i dlaczego w warsztatach panuje bałagan. Książka jest wspaniałą rozrywką dla wszystkich dzieci, a szczególnie tych lubiących samochody.

• Dla dzieci
  • Dzieci
  • Dziecięce
  • Biblioteka
  • Dziecko

Dodaj cytat z książki Opowiem ci, mamo, co robią auta