Czy już wiesz kim zostać chcesz?

Okładka książki Gekon, który odkrył echo Rachel Bright, Jim Field
Gekon, który o... Rachel Bright, Jim ...
Okładka książki Mała Tarmosia. Czy borsuki się bawią? Ania Grzyb, Tomasz Samojlik
Mała Tarmosia.... Ania Grzyb, Tomasz ...
Okładka książki Szym Pansik. Całusy? Ohyda! Max Lang, Suzanne Lang
Szym Pansik. C... Max Lang, Suzanne L...
Okładka książki Pola i Piotruś. Potwór Camilla Reid, Axel Scheffler
Pola i Piotruś... Camilla Reid, Axel ...
Okładka książki Kołysanka zimowa Ramona Kaulitzki, Dianne White
Kołysanka zimowa Ramona Kaulitzki, D...
Okładka książki Pola i Piotruś. Nowy kolega Camilla Reid, Axel Scheffler
Pola i Piotruś... Camilla Reid, Axel ...

Rozmawiacie ze swoimi maluszkami o zawodach? Na czym polega praca strażaka czy weterynarza?
Chcę Wam pokazać rewelacyjną książkę w tym temacie!

„Czy już wiesz kim zostać chcesz?” na swoich kartonowych stronach przybliża najmłodszym 12 zawodów. Wśród nich są się między innymi: lekarz, policjant, fryzjer, hydraulik, czy krawcowa.
Krótka rymowanka charakteryzuje daną profesję i zapada w pamięć dziecka.

Książka jest niezwykle atrakcyjna wizualnie, a to za sprawą uroczych, kolorowych i zabawnych ilustracji. Połączenie dobrej zabawy i formy edukacyjnej z pewnością przypadnie do gustu Waszych pociech.

Całość wykonana jest bardzo solidnie, co jest gwarancją trwałości, nawet przy częstym użytkowaniu przez małe rączki.

Jak Wam się podoba?

Chcę Wam pokazać rewelacyjną książkę w tym temacie!

Krótka rymowanka charakteryzuje daną...

Rolnik, weterynarz, fryzjer, a może strażak? Kim chcieliście zostać gdy byliście dziećmi?

O tym, czym zajmują się przedstawiciele tych zawodów dzieci dowiedzą się z książeczki "Czy już wiesz kim zostać chcesz?" Wydawnictwa Literatura.

Jest to bardzo kolorowa, w całości kartonowa książeczka. Znajdziecie w niej prosty, rymowany tekst, który sam wpada w ucho.

Dzięki swojemu niewielkiemu rozmiarowi, książeczka jest bardzo poręczna i doskonale będzie leżała w małych rączkach. Myślę, że spodoba się niejednemu dziecku.

Dzięki...

Policjant, strażak, słynna piosenkarka, aktorka. Chyba takie zawody marzeń padały najczęściej w moim otoczeniu w dzieciństwie.

A jak to jest u Was? Drogie mamy kiedy pierwszy raz usłyszałyście kim będzie Wasze dziecko w przyszłości?

Mój Szymek dopiero niedawno stwierdził, że chce być strażakiem.

Mam coś, co przybliży i jemu i Waszym pociechom specyfikę kilku popularnych zawodów.

"Czy już wiesz kim zostać chcesz?" to całokartonowa książeczka, z zaokrąglonymi brzegami. Zawiera krótkie, rymowane teksty autorstwa Marcina Brykczyńskiego, opisujące 12 różnych zawodów. Wpadające w ucho, ale w przypadku tego autora nie może być inaczej! Całości dopełniają barwne, ciepłe i zabawne ilustracje Daniela Włodarskiego. Bardzo przyjemna w odbiorze.

Maluchy dowiedzą się z niej na czym polega praca strażaka, policjanta, lekarza czy kucharza ale również inżyniera na budowie, hydraulika bądź krawcowej.

Mały, poręczny format sprawia, że to też świetna lektura podczas wakacyjnych wojaży!

Mój Szymek dopiero niedawno stwierdził, że chce być strażakiem.

Mam coś, co przybliży i jemu i Waszym pociechom specyfikę kilku popularnych...

,,Czy już wiesz kim zostać chcesz?" od @wydawnictwoliteratura to bardzo kolorowa i sympatyczna nowość dla najmłodszych. Książeczka jest kartonowa i już od pierwszych stron przyciąga uwagę pięknymi i barwnymi ilustracjami Daniela Włodarskiego.

Wewnątrz czeka Was krótki i rymowany tekst na każdej stronie autorstwa Marcina Brykczyńskiego.
Każda strona odkrywa przed nami tajemnice najpopularniejszych zawodów - lekarza, strażaka, policjanta, weterynarza, fryzjera, kucharza, inżyniera, rolnika, hydraulika, elektryka, krawcowej oraz maszynisty.

Dzięki krótkim i rymowanym wierszykom dzieci z chęcią będą zaglądać do książeczki i z łatwością przyswoją sobie powyższe zawody.

Oprócz kartonowych stron i wygodnego formatu, książeczka ma też zaokrąglone rogi co bardzo lubię, bo dzięki temu wiem, że chłopcy nie dziubną się w oko podczas.... wyrywania sobie z rąk fajnej książki :)

Wydawca: @wydawnictwoliteratura
Data premiery: 31.05.2023
Wiek: 2-5

#wydawnictwoliteratura #literatura #książkidladzieci #dladzieci #czytambolubię #polishbookstagram #bookstagram #kids #summer #czytambolubię #jestembojestes #mamąbyć #kreatywnie #policja #fryzjer

Każda strona odkrywa przed nami...

• Dla najmłodszych
  • Nasze polskie
  • Samodzielne
  • Książki dla Kubusia
  • Do biblioteki
  • '23
  • Dziecko

Dodaj cytat z książki Czy już wiesz kim zostać chcesz?