literatura piękna
angielski
justa_jp

Does everyone deserve a second chance? Even someone who lies and deceives to get it?

Do we all have a second chance coming? Even if we play a part in our own destruction?

How hard would you fight to have a second chance at love? A second chance at life? Another chance to tell your own story?

źródło opisu: www.amazon.com

źródło okładki: www.amazon.com

pitowa | 2017-07-22

Po przeczytaniu opini myślałam że będzie lepsza niż pierwsza część. Wymęczyłam! Stwierdzam że fajnie czytało się tylko ostatnie 20stron. Reszta była jak deja vu. Pierwsza część mnie nie urzekła a druga tym bardziej. Znając pióro autorki jestem rozczarowana.

Marika | 2016-06-12
Przeczytana: 12 czerwca 2016

Widziałam kilka opinii, że ta część była ciekawsza od „Leo”, ale wcale tak nie sądzę. Dla mnie była gorsza. Może i w niektórych momentach jego spojrzenie dodawało coś nowego do tej historii, szczególnie czas spędzony w szpitalu, ale w przeważającej części książki sceny się po prostu powielały. I pomijając jakichś kilka jego myśli, to praktycznie drugi raz czytałam to samo. Nie wiem, czy przepisywanie dialogów miało jakiś sens… Ja się wynudziłam.

MissShy | 2016-05-23
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 21 maja 2016

Bardziej interesująca perspektywa, ale nadal nie powala. Mam wrażenie, że pierwsza część była takim zarysowaniem sytuacji. Tutaj dowiadujemy się więcej o uczuciach i szczegółach. Akcja jest bardziej rozbudowana. Na szczęście autorka zrezygnowała z zanudzania nas powtarzaniem niektórych wątków. Niestety żeby dojść do tej lepszej części, trzeba przejść przez tą gorszą.

Sybi | 2016-05-19
Przeczytana: 19 maja 2016

Opowiadanie jeszcze raz tej samej historii, tylko że widzianej oczami innego bohatera jest modne, ale nie zawsze skuteczne. W tym przypadku było to o tyle dobre, że mogłam się dowiedzieć jak zakończyła się sprawa z Lauren, a w czym pierwszy tom pozostawił mnie z uczuciem niedosytu. Pomijając jednak ten wątek, to w zasadzie mogłabym żyć bez wersji Leo ;)

Alastria | 2016-04-26

Zawsze podobają mi sie historie opowiedziane oczami faceta nawet jak czasami są aż nieprawdopodobne

Ewelina | 2016-03-26
Przeczytana: 16 stycznia 2016

Jak dla mnie ta cześć lepsza od pierwszej, bardziej podobała mi się historia z perspektywy Leo.

abis | 2016-01-05

Niestety przeczytalam ta ksiazke jako druga zamias Leo. I wydaje mi sie ze jest lepsza od czesci pierwszej. Polecam chociaz jest tylko w wersji angielskiej.

magpie101 | 2015-06-25
Przeczytana: 25 czerwca 2015

Nie wiem jak mam ocenic te ksiazke? Pierwsza czesc ocenilam wysoko, bo pieknie byla przedstawiona milosc Leo i Eve z jej punktu widzenia. Natomiast w tej czesci mamy identyczna historie przedstawiona z punktu widzenia Leo. Poniewaz to juz kiedys bylo i nie dowiedzialam sie absolutnie nic nowego to uwazam, ze ta czesc byla niepotrzebna i zepsula tylko moje cuowne wrazenie po przeczytaniu czesci pierwszej, wynudzilam sie strasznie czytajac te czesc. Daje 5 gwiazdek ale tylko i wylacznie z sentymentu do poprzedniej czesci. Jesli nie musicie to nie czytajcie, bo szkoda czasu na "odgrzewane kotlety".

lulamae | 2015-05-31
Przeczytana: 30 maja 2015

Jeśli mam porównać tą historię opowiedzianą z perspektywy Evie (w 'Leo') i Jake'a/Leo (w 'Leo's Chance') to nie będę oryginalna i powiem, że bardziej podobała mi się historia opowiedziana przez Leo.

Więcej emocji, które kłębiły się w nim przez lata. Inna perspektywa patrzenia na obecny związek z Evie - on wchodził w to od razu z głębokim i szczerym uczuciem, ale i z obawami, poczuciem winy i strachem co przyniesie prawda. Leo zmagał się naprawdę z wieloma problemami w swojej głowie, ale na całe szczęście trafił na kogoś kto pomógł mu pokonać własne bariery i poczucie beznadziei w jego głowie.

Niesamowita jest miłość, która potrafi przetrwać lata rozłąki i morze gównianych sytuacji, ale na końcu miłość wygrywa.

Warta uwagi.

mania_kch | 2015-05-06
Na półkach: Przeczytane, 2015

Ta sama historia, ale widziana oczami Leo.
Wnosi nieco więcej informacji odnośnie życia i uczuć bohatera niż część pierwsza. Ciekawie opisana, wciągająca, ale już nie tak bardzo jak część poprzednia.