Marketing według Teda Levitta

Wydawnictwo: Onepress
biznes, finanse

Ponadczasowa klasyka marketingu Innowacyjne naśladownictwo Sukces marketingowy dzięki zróżnicowaniu Marketing produktów niematerialnych i ich wytwarzanie Globalizacja rynków Reklama: poezja dopasowania Ted Levitt jest jednym z guru dziedziny marketingu i zarządzania. Twórca pojęć i teorii wykładanych na uczelniach, niebanalny myśliciel, szanowany naukowiec, wnikliwy obserwator rzeczywistości rynkowej. Jego prace publikowane w ciągu wielu lat zmieniły sposób, w jaki wiele przedsiębiorstw traktuje działalność biznesową, podchodzi do innowacji i kreatywności oraz sprzedaje swoje produkty czy usługi. Zbiór artykułów zebranych w książce Marketing według Teda Levitta to obowiązkowa lektura dla menedżerów i marketerów działających w dowolnej branży. Zawiera istotne koncepcje i praktyczne narzędzia, które firma może wykorzystać w swoim dążeniu do osiągnięcia i utrzymania konkurencyjnej przewagi. Książka jest także doskonałym podręcznikiem akademickim. Marketing Philipa Kotlera często nazywany jest Biblią marketingu . W takim układzie Marketing według Teda Levitta jest marketingowym katechizmem. Jeśli nie myślisz o kliencie, to znaczy, że wcale nie myślisz

Salamandra Plamista | 2011-04-08
Przeczytana: styczeń 2011