Blizny przeszłości. Więzy krwi

Okładka książki Blizny przeszłości. Więzy krwi Lauren Brooke
Okładka książki Blizny przeszłości. Więzy krwi
Lauren Brooke Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie Cykl: Heartland (tom 7-8) literatura dziecięca
literatura dziecięca
Heartland (tom 7-8)
Out of the Darkness. Thicker Than Water
Wydawnictwo Dolnośląskie
2013-05-07
2013-05-07
Donata Olejnik
konie heartland

Do schroniska trafia koń wyścigowy Waleczny Książę, który przeżył pożar w stajni. Ma poparzenia, głębokie blizny, ale najbardziej ucierpiał psychicznie. Amy i Treg wiedzą, że to najtrudniejszy przypadek do wyleczenia.
Kuc Faraon swoim zachowaniem pokazuje jak bardzo nie cierpi wrzeszczących i stresujących osób - mądre i uczuciowe zwierzę.
I wreszcie siostry Amy i Lou spotykają się z ojcem po 12 latach. Wiele emocji przy dobrej lekturze!

I wreszcie siostry Amy i Lou...

Konie

Konie

Moim zdaniem ta książka jest najlepsza z tej serii. ( Jak do tej pory ). Jest dużo niespodziewanych zwrotów akcji i zawsze jak wydaje nam się że znamy odpowiedź, autorka podsuwa nam całkiem inną myśl... a w niektórych przypadkach nawet nie mamy pojęcia o tym co wiedzą nasi główni bohaterowie...

Serdecznie polecam :)

Serdecznie polecam :)

Amy staje przed wyzwaniem pracy pod presją. Jej zadaniem jest wyleczenie słynnego konia wyścigowego, który ucierpiał podczas pożaru stajni. Media od początku chcą uważnie śledzić jej poczynania. Waleczny Książę okazuje się być jednak trudnym przypadkiem i jedyna nadzieja w pomocy jego dawnego opiekuna - Ryan'a. Jednak ten również ucierpiał w pożarze i nie jest skory do opuszczenia domu. Zbliża się również czas przyjazdu ojca Amy. Dziewczyna wcale nie cieszy się z tego powodu. Za to jej siostra Lou jest bardzo podekscytowana. Jak wizyta ojca wpłynie na losy Heartlandu? Czy uda mu się w ogóle porozmawiać z dawno nie widzianymi córkami? Sprawdźcie sami!

Kocham konie! A ta książka jest cudowna.

Kocham konie! A ta książka jest cudowna.

Choć zdecydowanie seria Heartland jest kierowana do młodego czytelnika - pozwoliłam jej się uwieść. Ciepło płynące z tych opowieści powoduje, że czytam je z niezwykłą wprost przyjemnością:)

• Konie
  • Książki