Blizny przeszłości. Więzy krwi

Lauren Brooke Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie Cykl: Heartland (tom 7-8) literatura dziecięca
Out of the Darkness. Thicker Than Water
Heartland (tom 7-8)
literatura dziecięca
Donata Olejnik
konie heartland

Do schroniska trafia koń wyścigowy Waleczny Książę, który przeżył pożar w stajni. Ma poparzenia, głębokie blizny, ale najbardziej ucierpiał psychicznie. Amy i Treg wiedzą, że to najtrudniejszy przypadek do wyleczenia.
Kuc Faraon swoim zachowaniem pokazuje jak bardzo nie cierpi wrzeszczących i stresujących osób - mądre i uczuciowe zwierzę.
I wreszcie siostry Amy i Lou...

Konie

Moim zdaniem ta książka jest najlepsza z tej serii. ( Jak do tej pory ). Jest dużo niespodziewanych zwrotów akcji i zawsze jak wydaje nam się że znamy odpowiedź, autorka podsuwa nam całkiem inną myśl... a w niektórych przypadkach nawet nie mamy pojęcia o tym co wiedzą nasi główni bohaterowie...

Serdecznie polecam :)

Amy staje przed wyzwaniem pracy pod presją. Jej zadaniem jest wyleczenie słynnego konia wyścigowego, który ucierpiał podczas pożaru stajni. Media od początku chcą uważnie śledzić jej poczynania. Waleczny Książę okazuje się być jednak trudnym przypadkiem i jedyna nadzieja w pomocy jego dawnego opiekuna - Ryan'a. Jednak ten również ucierpiał w pożarze i nie jest skory do...

Jak zawsze w Heartlandzie nigdy nie jest nudno. Amy zmaga się ze swoimi problemami, chodzi do szkoły i zajmuje się końmi. Niesamowite. Jeżeli chcecie się przekonać, że nie macie najgorzej to przeczytajcie tą książkę. W ogóle polecam wszystkim! ;)

Kocham konie! A ta książka jest cudowna.

Choć zdecydowanie seria Heartland jest kierowana do młodego czytelnika - pozwoliłam jej się uwieść. Ciepło płynące z tych opowieści powoduje, że czytam je z niezwykłą wprost przyjemnością:)

• Chcę w prezencie
  • Konie