Enjoying the Chase

Pierwszy tom ani trochę mi się nie spodobał, ale postanowiłam dać szansę drugiemu i on zdecydowanie wywarł na mnie lepsze wrażenie. Mimo to ani troche nie podoba mi sie nierealistycznosc tej historii i wręcz zmiękczanie problemów bohaterki, jakby były niczym. Być może stale myślała o swoim chłopaku, ale czy to możliwe ze po tym co przeszła w tak krotkim czasie po poznaniu była gotowa oddać zycie za drugiego?

Ta część jest o wiele lepsza od poprzedniej. Trzyma w niepewności do samego końca. Jednak trochę zachowanie Anny i w tej części momentami było dla mnie trochę głupie, przez co obydwoje z Ashtonem cierpieli. Mimo wszystko Anna ma wreszcie spokój od swojego oprawcy, może się w końcu cieszyć życiem. Jest happy end.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Nie mam pojęcia która część jest nudniejsza.🥱
W tej praktycznie dało się wszystko przewidzieć🔍.
Postacie są coraz bardziej niedomyślne🤷 i krótkowzroczne🧐 przez co zaczęłam tracić do nich sympatię🙁 .
Cała historia jest przesłodzona🍭🍭🍭🤢 i jeszcze bardziej nierealna🤦 niż większość romansów♥️📘 które znam(a już szczególnie to co się dzieje pod koniec książki)
Ta seria nie przypadła mi do gustu👎

Nie mam pojęcia która część jest nudniejsza.🥱
W tej praktycznie dało się wszystko przewidzieć🔍.
Ta seria nie...

Strasznie się umęczyłam, żeby dobrnąć do końca. O ile w pierwszej części chociaż początek był dobry tak tu nie mogę znaleźć nic co by mnie zainteresowało. Książka jest tak przesłodzona, że aż mdli. Zarówno Anna jak i Asthon są tak idealni, że aż razi. Zero realizmu.
Dla mnie zdecydowanie nie.

Dla mnie zdecydowanie nie.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Ojciec Anny Spencer zostaje wybrany na prezydenta Stanów Zjednoczonych. Od tej pory Anna przestaje być anonimową nastolatką i coraz trudniej chronić jej prywatność. Ashton Taylor ma więc jeszcze bardziej skomplikowane zadanie. Niebawem odbędzie się proces prześladowcy Anny, Cartera Thomasa, który marzy tylko o tym, by ją odzyskać. Anna ufa Ashtonowi i zaczyna wierzyć w jego miłość, chociaż nadal jest pewna, że nie zasługuje na szczęście. Jednak zanim się okaże, czy mogą być razem, będą musieli walczyć o życie.

Pierwszy tom lepszy. Tak do poczytania, ale nic wciągającego. Przeplatana narracja Anny i Ashtona, więc znamy myśli obojga bohaterów. Koniec nieco ciekawszy. Ich związek bardzo sielankowy, oprócz jednego zawirowania.

Druga część z Anna i Ashtonem. Początek delikatnie spokojny , jednak końcówka trzyma w napięciu, aż musiałam odłożyć książkę żeby to przetrawić, jednak nie przerwałam i skończyłam ją czytać. Polecam , czyta się fajnie , a miłość i poświęcenie to dwie najważniejsze rzeczy zawarte w tej książce...Polecam

Autorka sympatycznie piszę. Szybko się ją czyta. Przeczytałam ją w 1 dzień

Autorka sympatycznie piszę. Szybko się ją czyta. Przeczytałam ją w 1 dzień

Tak, jak jeszcze poprzedni tom w miarę mi się podobał, tak ten był dość słaby. Nic się nie działo, przez co bardzo się wynudziłam podczas czytania tej pozycji.

Tak naprawdę dopiero pod koniec coś się zaczęło dziać, a i tak było to bardzo przewidywalne. Ogólnie książka bardzo banalna, brak jakiegolowiek researchu, co tutaj przeszkadzało mi bardzo. POzycja nie jest wymagajaca, ale jednocześnie dość nudna i banalna.

Bohaterowie bardzo irytują i w sumie nie daję gorszej oceny tylko dlatego, że jednak jakieś tam plusy się znlazły.

• 2017
  • Romans