Podziemne wniebowstąpienie

Wydawnictwo: Biuro Literackie

Na tom składają się szkice: Edwarda Balcerzana, Stanisława Barańczaka, Zbigniewa Bieńkowskiego, Katarzyny Czeczot, Andrzeja Falkiewicza, Michała Głowińskiego, Jacka Gutorowa, Bogusława Kierca, Katarzyny Krasoń, Agaty Kuli, Erazma Kuźmy, Jana Józefa Lipskiego, Jacka Łukasiewicza, Bartosza Małczyńskiego, Kuby Mikurdy, Jakuba Momro, Joanny Mueller, Ryszarda Nycza, Aleksandry Okopień-Sławińskiej, Jana Potkańskiego, Joanny Roszak, Mariana Stali, Leszka Szarugi i Jacka Trznadla.

rysiek | 2010-07-25
magdamska | 2010-07-08