Czy to miłość?

Wydawnictwo: Museum Novum
839121429X

Tragedia i szczęście, namiętność i szaleństwo. Poruszająca powieść o tragicznej miłości trzydziestolatka do wchodzącej w dorosłość dwudziestolatki, która w pewnym momencie ich związku poznaje smak twardych narkotyków. I tu zaczyna się tragediaopisana skrajnie emocjonalnie i szczerze.

naturalemotions | 2014-02-10
Przeczytana: 02 lutego 2014

"Kiedy miłość toczy Śmierć..." to na pewno nie jest już miłością. Pewnego dnia każdy z nas pomyli uczucie z obsesją, potrzebę z uzależnieniem i miłość z przyzwyczajeniem. Tylko od nas samych będzie zależeć, w którym momencie to dostrzeżemy i zaczniemy znów walczyć o nas samych.
Polecam, bo czyta się szybko, a wnosi wiele, zwłaszcza w kategorii postrzegania czasu pozornie zmarnowanego.

matrjoszka | 2011-04-15
Na półkach: Ulubione, Przeczytane

Ta książka jest cudowna! Czytałam ją już jakiś czas temu, ale muszę ją sobie koniecznie odświeżyć i spisać kilka cytatów :)

Koara | 2011-05-04
Na półkach: Przeczytane, Uzależnienia
Przeczytana: maj 2009

Czyta się szybko ale nie pozostaje w pamięci.

monia | 2015-11-10
Na półkach: Lit. polska, Przeczytane