Historia 1. Dzieje starożytne. Część 1

Wydawnictwo: Arka
9788389272027
podręcznik, historia
historia

Podręcznik przeznaczony jest dla uczniów liceum ogólnokształcącego, liceum profilowanego i technikum w zakresie podstawowym i rozszerzonym. Autorzy stworzyli przejrzystą konstrukcję rozdziałów, dzieląc je na wstępne uogólnienie, narrację szczegółową oraz informację uzupełniającą. Język, jakim posługują się autorzy, jest dostosowany do percepcji uczniów na tym poziomie edukacji.

Kasjopeja | 2013-12-25
Przeczytana: 25 grudnia 2013

Czasami ciężko jest przez coś przebrnąć z powodu bardzo wyszukanego i takiego "poetyckiego" języka. Wiadomo, że nie jest przeczytana od deski do deski,jak to podręcznik :)

| 2014-03-09
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2014

Żeby nie było, że bardzo mało ostatnio czytam...Podręcznik z historii przeczytany niemal od deski do deski. Ach, matura.

Rosalie Soiree | 2016-11-23
magic_touch | 2016-04-16