Ludzie o nadludzkich mocach

Wydawnictwo: Armoryka
Ludzie, nadludzkich, mocach

Historia opisuje dzieje ludzi, którzy posiadają nadnaturalne zdolności. Zapamiętani zostali jako magowie i jednocześnie - awanturnicy, którzy dziwili świat swoimi czynami. Znajdują się tu dzieje niewiarygodnych czynów Szymona Czarnoksiężnika, Apolloniusza z Tyany, Nostradamusa, Emmanuela Swedenborga, Hrabiego de Saint-Germain, Józefa Balsamo - hrabiego di Cagliostro i Grigorija Rasputina oraz szamanów.

Fox | 2011-02-04
Przeczytana: 04 lutego 2011

jest tam kilka ciekawych historyjek, ale ich interpretacja wydaje mi się bardzo naiwna.

Olga | 2015-01-03
Dama | 2014-02-11