Śladami zbrodni

Prószyński i S-ka
2014-01-07
2014-01-07
Alina Siewior-Kuś
projektantka wybuch rodzina firma zamach śledztwo

Okładka książki Cząstka mojego serca Alafair Burke, Mary Higgins Clark
Cząstka mojego... Alafair Burke, Mary...
Okładka książki Nie jestem Twoją własnością Alafair Burke, Mary Higgins Clark
Nie jestem Two... Alafair Burke, Mary...

Nie można się oderwać, ale gdzieś w połowie, kiedy coś wreszcie powinno zacząć się dziać, napięcie spadło i taka sytuacja trwała i trwała - może stąd takie niskie oceny. Ja w tym czasie odpoczywałam, ale nie każdy siada do czytania wyczerpany po ciężkim dniu.

Bardzo fajna, zaskakująca.

Bardzo fajna, zaskakująca.

Bardzo sprawnie napisana książka. Oryginalny wątek kryminalny i zaskakujące zakończenie. Pozycja warta polecenia.

Dużo postaci, które w ciekawy sposób się ze sobą łączą. Napięcie cały czas trzyma.

Bardzo filmowa opowieść. Fabryka, stare meble i piękne, młode kobiety. Wśród nich jedna zaginiona, druga w śpiączce i trzecia Panna Wścibska. Lekka powieść swobodnie płynąca z wyraźną nutą romansu, że się tak kulinarnie wyrażę. Nieodłączny element romansu, pochodzenie , tym razem bez połączenia z mezaliansem. Przeczytaj jeśli jest to jedyna książka jaka masz pod ręką. Jeśli masz wybór to skorzystaj z niego. Mamy tu też przekręt ubezpieczeniowy z zamianą ról, pożar i wielki wybuch.Niby dzieje się sporo, ale jest drętwo dość. I sztucznie

Jak każda książka tego autora to też jest dobra.

Jak każda książka tego autora to też jest dobra.

Bardzo dobra i wciągająca książka. Bardzo wartka akcja, lekko przewidywalne rozwiązanie, ale nie ujęło to blasku książce. Polecam :)

Kilka histori w których czytelnik może się pogubić, łączą się w jedną. Nietypowa książka. Wypadek, tęsknota, chciwość, trauma to słowa opisujące główne wątki, warto przeczytać.

Bardzo ciekawa książka z wieloma wątkami w końcówce splatającymi się. Bardzo polecam książke

Świetna książka. Napisana lekkim językiem, dobrze się czyta. Zaskakuje na samym końcu. Polecam

• Mary Higgins Clark
  • Thriller/sensacja/kryminał
  • Kryminał
  • Audiobooki

Dodaj cytat z książki Śladami zbrodni