Na siedem kontynentów. Notatnik podróżnika

Wydawnictwo: wydano nakładem autora
9788392781905
podróże
Piotr

A wewnątrz: Afganistan, Indie, Kilimandżaro, Etiopia, Sudan, Algieria, Fudżijama, Wielki Kanion, Machu Picchu, Peru, Australia, Tybet, Everest trek, Angel - najwyższy wodospad świata, Amazonia, Wyspy Pacyfiku, Yap, Vanuatu, Pitcairn, Antarktyda, Grenlandia, Papua Nowa Gwinea, Jemen, Mali, Timbuktu, Bhutan, Niger, Sahara, Południowa Georgia, Wyspa Bożego Narodzenia, Arabia Saudyjska Książka...

A wewnątrz:

Książka jest bogato ilustrowanym zbiorem reportaży z podróży autora do najbardziej fascynujących zakątków naszego globu.

źródło opisu: http://www.kontynenty.net/zamawiam.php

źródło okładki: http://www.kontynenty.net/zamawiam.php

Irena | 2015-03-15
Na półkach: ROK 2013, Posiadam, Przeczytane
Przeczytana: 2013 rok

Jestem pod ogromnym wrażeniem dokonań podróżnyczych autora,które śledzę od lat.
Mogę się pochwalić egzemplarzem tej książki z autografem.

Kasia | 2014-06-10
Mirabelka89 | 2017-03-15