Praktyczna szkoła piłki nożnej - Gill Harvey, Richard Dungworth, Jonathan Miller i Clive Gifford

Wydawnictwo: Delta W-Z
sport

praca zbiorowa Praktyczna szkoła piłki nożnej Gill Harvey, Richard Dungworth, Jonathan Miller i Clive Gifford Delta, Warszawa okładka twarda 258 stron, format 18 x 25 cm Z okładki:Doskonały przewodnik z mnóstwem fotografii akcji piłkarskich, pomocnymi rysunkami boiska, i wieloma wskazówkami odnośnie gry i ćwiczeń. Od podstaw nauki panowania nad piłką do taktyki gry w zespole, prezentuje szczegółowo różne aspekty gry. Jak prowadzić grę ofensywną, jak w pełni wykorzystywać rzuty wolne, wrzuty z autów i rzuty rożne, jak bronić się skutecznie, jak tworzyć sytuacje do zdobywania bramek, Oto książka polecana nie tylko początkującym, lecz także i tym, którym wydaje się, że potrafią już wszystko.

Aaron | 2013-02-18

Dobry poradnik, można coż się dowiedzieć i nauczyć.

Max | 2012-08-05

Pamiętam kiedy będąc jeszcze małym dzieckiem dostałem tę książkę. Bardzo mi pomogła w pierwszych krokach w tym sporcie i często nawet teraz do niej wracam :) Zdecydowanie polecam wszystkim!

Renebike | 2013-02-24

Naprawdę dobra, zawiera mnóstwo pomysłów na ćwiczenia techniki i taktyki. Polecam początkującym :)

Bałucki | 2015-09-05
17wojownik | 2014-10-22