Ku upadkowi

Wydawnictwo: Akant
historyczna

Szósty tom drugiej części Rzeczpospolita szlachecka i magnacka z serii Dzieje Narodu i Państwa Polskiego wyjątkowej kolekcji przedstawiającej w bardzo atrakcyjny sposób wydarzenia, o których każdy z nas wiedzieć powinien. Seria składa się z trzech dziewięciotomowych części opisujących kolejne okresy historyczne. Kolory okładek poszczególnych części różnią się od siebie, co ułatwi korzystanie z kolekcji ii sprawi, że całość będzie pięknie prezentowała się w domowej bibliotece.

Mariusz | 2016-03-09
kikuchijo | 2016-08-13