Sekrety wielokrotnych orgazmów. Dla każdej pary

Wydawnictwo: Jacek Santorski & Co
8360207496
poradniki

Opisane tu krok po kroku proste techniki, oparte o zasady taoizmu, pozwolą każdej parze wznieść się na takie wyżyny rozkoszy seksualnej, intymności i potencji, o jakich nigdy im się nie śniło. Sekrety wielokrotnych orgazmów to poradnik dla nowoczesnych ludzi, bezpośredni i pozbawiony zbędnej pruderii. Inspiruje do kochania się nie tylko przez całą noc, ale przez całe życie. Niezwykłe w naszej kulturze zasady taoizmu uczą seksualnych technik, ale co o wiele ważniejsze tego, jak poprzez sypialnię osiągnąć w k a ż d y m związku pełną jedność serc, ciał i dusz.

książek: 2045
mustardo | 2016-03-27