Karneval #6

Wydawnictwo: Waneko
Karneval
komiksy
raven

"Niedługo mnie zabiją" takie słowa usłyszał Nai z ust Karoku. CYRK przygotowuje atak na Dymną Rezydencję. W trakcie walki Gareki i Nai dowiadują się...

źródło opisu: Waneko, 2014

źródło okładki: http://waneko.pl

Wkp | 2018-10-22
Przeczytana: 19 października 2018

JEDNAK SIĘ UDAŁO

Szósty tomik „Karnevala” nie zawodzi – a mógł. Po tym, jak poprzedni okazał się tak pozytywnym zaskoczeniem, autorka mogła nie utrzymać takiego poziomu. Poza tym w finale zapowiedziała rzeczy tak rozbudzające apetyt, że łatwo było im nie podołać. Tym bardziej, że nie dotarliśmy jeszcze nawet do połowy opowieści, a więc tak rozstrzygające rzeczy, jak się wydawało, nie miały szans pojawić się na jej stronach już teraz. A jednak Touya Mikanagi zdołała znakomicie poprowadzić akcję i zaserwowała miłośnikom naprawdę znakomity tomik.

Nai znów miał atak i słyszał głos Karoku. Tym razem jednak sytuacja zmieniła się, bo przyjaciel naszego bohatera zaczął prosić go o pomoc. „Niedługo mnie zabiją. Pospieszcie się”. Karoku okazuje się przebywać w Dymnej Rezydencji. CYRK już kiedyś zaatakował to miejsce, wtedy jednak okazało się, że niesłusznie. Teraz nie może popełnić tego błędu po raz drugi, jednakże mimo to Hirato zdecydował się zaatakować ich jako CYRK właśnie, zamiast...

| 2014-11-30
Przeczytana: 29 listopada 2014

6 część Mangi Touya Mikanagi. Jest to jednocześnie część, na której kończą się nasze przygody z Anime.

Jak cała seria 6 tom trzyma poziom. Wielka wielbicielka mang to ja i osobiście pochłonęłam to w niecałe 30 minut ;)

Polecam każdemu Otaku :D

Laruu | 2014-08-18
Na półkach: Przeczytane, ∞ 2014 ∞, Mangi
Przeczytana: 14 sierpnia 2014
Petit Elle | 2014-05-24
Przeczytana: 22 maja 2014

Nareszcie z tym tomem doczekałam się końca akcji, którą znam z anime! Z niecierpliwością czekam na 7 tom. <3

Olinek | 2014-12-15
Na półkach: Przeczytane, Moje Mangi
Przeczytana: 15 grudnia 2014

Strasznie chaotyczne kadry walki, i kolejna niespodzianka/tajemnica związana z Naiem, ogólnie duży chaos autor chyba lekko się tu pogubił albo mu się spieszyło.

Isil | 2018-10-09
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Manga