Karneval #26

komiksy
Agnieszka Zychma
akcja dramat fantasy komedia tajemnica siły nadprzyrodzone josei manga

WALKA Z KAFUKĄ TRWA

„Karneval” jeszcze żyje! Oczekiwanie na kolejne tomiki może co prawda sprawić, że czytelnik zapomnie o tej serii – cóż poradzić, takie jest tępo powstawania kolejnych rozdziałów – ale prędzej czy później opowieść ta do nas wraca. A że zawsze wraca z porcją całkiem udanej treści, chyba nikt nie ma powodów do narzekań.

Yogi walczy z Munawią. W trakcie...

• Manga
  • Współpraca