Karneval #6

komiksy
Magdalena Rokita
akcja dramat fantasy komedia tajemnica siły nadprzyrodzone josei manga

JEDNAK SIĘ UDAŁO

Szósty tomik „Karnevala” nie zawodzi – a mógł. Po tym, jak poprzedni okazał się tak pozytywnym zaskoczeniem, autorka mogła nie utrzymać takiego poziomu. Poza tym w finale zapowiedziała rzeczy tak rozbudzające apetyt, że łatwo było im nie podołać. Tym bardziej, że nie dotarliśmy jeszcze nawet do połowy opowieści, a więc tak rozstrzygające rzeczy, jak się...

Strasznie chaotyczne kadry walki, i kolejna niespodzianka/tajemnica związana z Naiem, ogólnie duży chaos autor chyba lekko się tu pogubił albo mu się spieszyło.

6 część Mangi Touya Mikanagi. Jest to jednocześnie część, na której kończą się nasze przygody z Anime.

Jak cała seria 6 tom trzyma poziom. Wielka wielbicielka mang to ja i osobiście pochłonęłam to w niecałe 30 minut ;)

Polecam każdemu Otaku :D

Nareszcie z tym tomem doczekałam się końca akcji, którą znam z anime! Z niecierpliwością czekam na 7 tom. <3

Dyskusje

• Manga