Beach Party

10 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Beach Party
angielski
modli

It's the ultimate beach party in California. And Karen, who's just broken up with her boyfriend, is going to enjoy every minute of it--especially having two new guys who like her. But the party takes a nasty turn when Karen realizes someone is out to spoil the fun by getting rid of her.

źródło opisu: materiały wydawcy

źródło okładki: materiały wydawcy

modli | 2013-08-21

Świetny thriller kryminalny autora książek wydawanych niegdyś w Polsce w serii Ulica Strachu. Tym razem jest to mieszanka miłosnej opowiastki o nastolatkach bawiących się nad morzem oraz kryminału typu ''kto zabija''. Autor skutecznie myli tropy(i nawet jeśli trochę oszukuje, to ja bym tak nie potrafił), każdy rozdział kończy się dla czytelnika ostrym szokiem, postaci są interesujące, realistyczne i ogólnie to kawał dobrej roboty ;)