Masaż. Najlepsze techniki masażu relaksującego i leczniczego

Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
poradniki

Masaż jest dobrą i skuteczną metodą zapewnienia sobie dobrego samopoczucia i zachowania zdrowia. Niniejsza książka pokazuje, jak łatwo i szybko mogą się go nauczyć także laicy. Po krótkim omówieniu anatomii ludzkiego ciała i niezbędnych środków pomocniczych, wyczerpująco, szczegółowo i przystępnie opisano najróżniejsze techniki masażu. Poszczególne zabiegi zilustrowane zostały krok po kroku, ponad 170 kolorowymi zdjęciami. Przy skurczach, bólach głowy, dolegliwościach menstruacyjnych, zaburzeniach snu czy stwardniałych bliznach masaż może przynieść ukojenie. Niezależnie od tego, czy masujemy siebie, czy partnera, ten praktyczny poradnik pozwoli w takim stopniu nauczyć się masażu, że nawet w przypadku osób początkujących lecznicze oddziaływanie tej naturalnej metody relaksacyjnej spowoduje odczuwalną poprawę.

korcia | 2013-03-12
litpawel | 2015-07-28