Kolekcjoner

Wydawnictwo: De Facto
Splinter Cell
tom clancy, splinter, cell, kolekcjoner
mal

W odpowiedzi na nasilające się ataki grup terrorystycznych, wyposażonych w najnowsze zdobycze techniki wojskowej, Agencja Bezpieczeństwa Narodowego Stanów Zjednoczonych powołała do życia trzeci wydział - tajną jednostkę, w ramach której działają agenci o niezwykłych umiejętnościach - kolekcjonerzy.

źródło opisu: Wydawnictwo De Facto, 2006

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Maciek | 2019-01-03

Książka dla tych którzy uwielbiają (tak jak Ja) szybką akcję. Wg mnie super książka.

Arkalion | 2017-10-12
Przeczytana: 12 października 2017

Trochę pastiszowa i autoironiczna książka Toma Clanceya. Książka przeplatana jest rozdziałami ,gdy agent w 1 osobie dość żartobliwie opowiada o swojej pracy,akcjach ,pozabijanych wrogach oraz rozdziałami trochę w poważniejszym tonie,gdy pokazane są knowania terrorystów porywających córka głównego agenta.Autor jakby do końca nie mógł się zdecydować czy książka ma być na poważnie czy z przymrożeniem oka.Trochę szkoda,bo część książki w stylu pastiszowym podobała mi się znacznie bardziej niż to na poważnie.Calncy jak Clancy wiadomo jaki jest ,na sobotni wieczór dobra do poczytania przed snem czyta się łatwo i przyjemnie.

Jakub | 2017-04-23
Przeczytana: 22 kwietnia 2017

Prosta, przyjemna lektura
Książka opowiada o losach Sama Fishera, amerykańskiego agenta wywiadu. Przygody agenta są wypełnione szybką akcją. Bohater jest niezwykłym szczęściarzem, wychodzi z każdej opresji cało,a kule się go nie imają. To co robi wydaje się miejscami mało realistyczne, mimo to, książka wciąga, rozbudzając chłopięce fantazje o byciu agentem i walce z przestępcami. Mogę polecić tę ksiązke jako przerywnik między poważniejszymi lekturami, bo treści nie da się do końca traktować poważnie.

Damjan | 2014-07-21

Sam Fisher wymiata

hary1335 | 2014-05-13
Przeczytana: 10 kwietnia 2012

To jeden z najlepszych autorów jakich znam. Ta książka jest niezwykle wciągająca i naprawde fajno...