Shrek /wyd kolekcjonerskie/

Wydawnictwo: Mandragora
8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny

To zbiór, w twardej oprawie, trzech wydanych już w Polsce zeszytów komiksowych z przygodami zielonego ogra i gadatliwego osła. Historie zawarte w albumie nie pokrywają się z przygodami znanymi z dwóch filmów. Akcja komiksów składających się na wydanie kolekcjonerskie osadzona została pomiędzy pierwszym i drugim filmem i obfituje w zabawne sytuacje, dorównując tym samym swoim filmowym pierwowzorom. Doskonały komiks dla dzieci i rodziców! Okładka: twarda, Rok wydania: 2005,

Kamilkaa21 | 2014-01-14
Na półkach: Przeczytane, PDF EBOOK, Komiksy, 2014

Bardzo fajny komiks, ciekawe dosyć historyjki - fakt faktem odbiega od oryginalnego Shrek z filmów, ale to nic :) Jedyny minus za to że są tylko 3 części Shreka, a nie więcej... :P Polecam fanom Shreka - mi się bardzo podobało :)

Madzia Kerlisz | 2015-04-03
malenka07 | 2013-10-11