Zgłosuj na książki roku 2017

Podziemny świat

Wydawnictwo: Dragon
yano20

Ekscytujące i czasami mrożące krew w żyłach przygody mnicha Agira osadzone są w barwnych realiach fantasy, gdzie za każdym rogiem czai się zło, a cichy szelest liści może zwiastować pojawienie się czegoś nieoczekiwanego - gorszego, niż w najstraszliwszym koszmarze. Odwieczna walka dobra ze złem nie tylko na świecie, ale również w sercach bohaterów wydaje się beznadziejna, a szala zwycięstwa przechyla się raz na jedną, raz na drugą stronę.

Debiutancka powieść młodej polskiej autorki. Dynamicznie prowadzona narracja, mistrzowskie dialogi i ciekawa, zaskakująca akcja to atuty, dzięki którym ta książka nigdy się nie znudzi.

źródło opisu: Wydawnictwo Dragon, 2002

Kitsu | 2015-02-09