Młoda kobieta według Bożego serca

Wydawnictwo: Pojednanie
A young Woman After God's Own Heart
poradniki
JaSamotna

Odkryj Boży plan i cel dla twojego życia! Co to znaczy iść śladem Bożego serca w twoim codziennym życiu? Znaczy to rozumieć i trzymać się Bożego doskonałego planu dla twoich przyjaciół, wiary, relacji rodzinnych i przyszłości. Odkryj Boży plan i cel dla twojego życia! Co to znaczy iść śladem Bożego serca w twoim codziennym życiu? Znaczy to rozumieć i trzymać się Bożego doskonałego planu dla...

Odkryj Boży plan i cel dla twojego życia!
Co to znaczy iść śladem Bożego serca w twoim codziennym życiu? Znaczy to rozumieć i trzymać się Bożego doskonałego planu dla twoich przyjaciół, wiary, relacji rodzinnych i przyszłości. Naucz się, jak:

Przybliżać się do Boga
Cieszyć się wartościowymi relacjami
Podejmować mądre decyzje
Stawać się silną duchowo
Zbudować lepszą przyszłość
Spełnić pragnienia twojego serca

W trakcie czytania znajdziesz się w samym środku ekscytującej przygody twojego życia – przygody stawania się kobietą według Bożego serca! Spodobają ci się przygotowane specjalnie dla ciebie „Odpowiedzi Serca”, a praktyczne „Rzeczy do zrobienia dzisiaj” pomogą ci od razu osiągnąć postęp w stawaniu się pobożną kobietą.

źródło okładki: http://ksiegarniapojednanie.istore.pl/pl/mloda-kob...»

JaSamotna | 2013-08-03