SpecBabka. Obudź w sobie kobiecą moc!

Wydawnictwo: Sensus
poradnik, kobieta, rozwój osobisty
poradniki
joly_fh

- Podróż po galaktyce możliwości, czyli jak przeformułować swoje wartości i oczekiwania - Gwiezdne wojny, czyli jak mądrze korzystać z emocji i rozwiązywać konflikty wewnętrzne - Egorola, czyli taniec z doskonałością i tworzenie lepszej wersji siebie Życie jest stanowczo za krótkie, by spędzić je byle jak. Wszystkie o tym wiemy, a jednak rzadko udaje nam się wyrwać z zaklętego kręgu rutyny,...

- Egorola, czyli taniec z doskonałością i tworzenie lepszej wersji siebie

Życie jest stanowczo za krótkie, by spędzić je byle jak. Wszystkie o tym wiemy, a jednak rzadko udaje nam się wyrwać z zaklętego kręgu rutyny, własnych utartych przekonań i oczekiwań otoczenia, które usiłuje wywrzeć na nas wpływ - nie zawsze pozytywny. Tymczasem wystarczyłoby odrzucić uprzedzenia i fałszywe założenia wypływające z naszych przeszłych doświadczeń, jasno sprecyzować swoje marzenia i cele na przyszłość, a potem uparcie dążyć do ich osiągnięcia, by życie wreszcie nabrało sensu i smaku, a przyszłość jawiła się jako pełna interesujących wyzwań. Myślisz, że to nie dla Ciebie? Że jesteś za stara, za młoda, za biedna, zbyt zmęczona lub uwikłana w trudne relacje? Przeczytaj tę niezwykłą książkę, a zobaczysz, jak bardzo się mylisz! Każda z nas może diametralnie zmienić podejście do własnego życia, odkryć w sobie zarówno boską moc, jak i diabelski spryt, wykorzystać sto procent swoich możliwości i doświadczyć poczucia spełnienia, czasem zwanego szczęściem. Klaudia Pingot roztacza przed Tobą wizję, która może się urzeczywistnić - pod warunkiem że dasz sobie szansę na rozwój. Skorzystaj z tej wyjątkowej zachęty i poznaj drogę, która doprowadzi Cię tam, gdzie naprawdę chcesz się znaleźć.
Wejdź na szczyt i zobacz, jak wygląda świat u Twoich stóp!

źródło opisu: https://sensus.pl

źródło okładki: https://sensus.pl

Przeczytana: 28 lutego 2018

Miarą piękna człowieczeństwa i kobiecości nie jest dążenie do doskonałości, lecz pełne akceptowanie swoich niedoskonałości. Tylko w takim momencie osiąga się doskonałość...

Od dawna interesuję się samorozwojem i myślałam że nic już nie może mnie zaskoczyć, aż do chwili do której sięgnęłam po książkę mojej ulubionej youtuberki Klaudii Pingot. Świetnie napisana książka przez kobietę dla kobiety. Na samym wstępie autorka zaskakuje czytelniczkę bardzo poruszającym, szczerym i osobistym listem którym łapie pierwsze plusy. Następnie prowadzi nas przez kolejne rozdziały, po co tu jesteśmy, jaki jest sens życia, czym jest randka randka z podświadomością, co oznacz kod zdrowego poczucia własnej wartości, jak korzystać z emocji, jak tworzyć lepszą wersję siebie i wiele więcej. Publikacja inna od wszystkich napisana w zabawny i bajkowy sposób a zarazem poruszająca bardzo ważne zagadnienia aby lepiej żyć, pozbyć się starych przekonań i stworzyć życie takim o jakim zawsze...

Kathy Feel | 2018-01-13
Przeczytana: 13 stycznia 2018

Wspaniała, motywująca do podążania za własnymi marzeniami książka, napisana przez niesamowicie mądrą i pełną energii kobietę. Cieszę się, że od tej lektury zaczęłam rok :)

Agata | 2015-10-25
Na półkach: Przeczytane, Audiobook mam
Przeczytana: 20 października 2015

Często kupuję różne audiobooki i ebooki, gdy są w promocji i kosztują naprawdę niewiele. Jeśli książka bardzo mnie zainteresuje i mi się spodoba wówczas kupuję papierową wersję. Tak było też tym razem, zakupiłam za kilkanaście złotych audiobooka, jednak tej pozycji nie zakupię w formie papierowej. Nie dlatego, że była zła lub nieciekawa, absolutnie nie, po prostu nie czuję takiej potrzeby. Fajnie się słuchało Pani Klaudii, głos ma bardzo przyjemny, podaje fajne przykłady i bardzo życiowe, a więc jest też praktyka a nie tylko teoria. Ponadto historia anioła wysłanego na misję na ziemię i przygotowywanego do tego bardzo przypadła mi do gustu. Ćwiczenia też były fajne. Jednak nie znalazłam tu niczego nowego, czego gdzieś już bym nie czytała, nie wiedziała lub nie słyszała. Stąd nie kupię wersji papierowej.
Jednak jeśli wcześniej nie czytałaś tego typu ksiązek to polecam Ci ją jak najbardziej :)

Wioleta Sadowska | 2014-02-16
Przeczytana: 16 lutego 2014

"Ludzie, którzy rozumieją to, że sami tworzą prawdę o własnej rzeczywistości i życiu, stają się wolni i spokojni".

Wszelakie poradniki przedstawiające liczne złote rady jak żyć, bardzo często nie różnią się między sobą. Z pewnością jest to jeden z głównych powodów nie sięgania po tego typu publikacje przez czytelników, mających już za sobą lekturę kilku podobnych do siebie książek. Warto więc w tym kontekście opowiedzieć o perełce w morzu poradników, do jakiej udało mi się dotrzeć. Perełce wyróżniającej się na tle innych tego typu publikacji.

Klaudia Pingot to trener rozwoju osobistego, mówca motywacyjny i coach, twórca programów szkoleniowych, jak również co ciekawe była oficer CBŚ KGP. Autorka przeszła wiele szkoleń, zarówno w kraju jak i za granicą, a od dłuższego czasu prowadzi własną działalność gospodarczą. Lubi sport, intensywnie uprawia pływanie i biegi długodystansowe. Uważa, że nasza przyszłość zależy wyłącznie od naszych pragnień.

"SpecBabka. Obudź w sobie kobiecą...

Zadna_Milostka | 2013-11-03

Nikt z nas nie znosi pouczeń i wymądrzania się – każdy z nas wie, jak powinien żyć… Albo tak też nam się wydaje. Sama nie znoszę poradników. Nie znoszę książek, które mówią ludziom (a już na pewno mi!), jak żyć! Dlatego szerokim łukiem omijam poradniki. Ale do moich rąk trafiła „SpecBabka. Obudź w sobie kobiecą moc” Klaudii Pingot i już jej nie wypuściłam z rąk, dopóki nie doczytałam do końca.

Ta książka zmusza do przemyśleń. To nie jest typowy poradnik, może dlatego że autorka podaje dużo ciekawych przykładów, sporo ćwiczeń dla samych siebie, przeplata fajnym poczuciem humoru, nie „truje”, nie nudzi, nie ma pouczającego tonu. Za to uczy zdrowego – bo pozytywnego – nastawienia do świata i samych siebie. Po przeczytaniu „SpecBabki” niektóre kobiety w końcu naprawdę się do siebie uśmiechną.

Do przeczytania recenzji zapraszam tu: