Zgłosuj na książki roku 2017

Kuchnia francuska na co dzień i od święta

Wydawnictwo: Państwowe Wydawnictwo Ekonomiczne
7 (7 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
8320806453
m_mi993

Każdy niemal wie, że Francuzi lubią dobrze zjeść, że są mistrzami sztuki kulinarnej i że kuchnia francuska jest bardzo smaczna. Mniej osób wie jednak o tym, że kuchnia ta jest również racjonalna, że sprzyja zachowaniu smukłej sylwetki i dobrego samopoczucia. Opanowanie jej tajników nie nastręcza zbyt dużych trudności, a zawiązane z tym koszty są mniejsze, niż się na ogół sądzi. Dlatego proponujemy wprowadzenie atrakcyjnych potraw z kuchni francuskiej na polskie stoły. Autorki prezentują w książce bogaty wybór tych potraw, uwzględniając zakąski, zupy, drugie dania i desery. Podają również wiele rad, które ułatwią stopniowe doskonalenie umiejętności i tym, którzy zechcą korzystać z książki.

Ula Wawrzynkowska | 2017-11-04
Przeczytana: 04 listopada 2017

Kuchnia francuska jest bardzo trudna do wykonania,a tutaj przepisy nie ułatwiają tego zadania.

Maryś Bien | 2017-08-15
Na półkach: Nr 13, Przeczytane, Posiadam