Gdzie szukać skarbów

papier
Agnieszka1985
7 (1 ocen i 0 opinii)

Opis książki

Podręcznik poszukiwaczy skarbów, oparty na osobistych doświadczeniach autora. Pierwsza część uczy, jak przygotować się do poszukiwań, ustalić, gdzie i czego szukać, jakiego używać sprzętu, narzędzi i ekwipunku, jak poruszać się w terenie z zachowaniem środków bezpieczeństwa oraz przepisów prawnych. Druga część to przewodnik po europejskich legendach o skarbach, jakie skrywa Europa. Można go traktować jako inspirację do poszukiwań, praktyczną pomoc w organizowaniu podróży bądź fascynującą relację z nieznanych dziejów naszego kontynentu.

źródło opisu: http://ksiegarnia.bellona.pl

źródło okładki: http://ksiegarnia.bellona.pl

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Opinie czytelników
Agnieszka1985 | 2013-07-23

Pobierz aplikację mobilną

Na półkach
Kalendarium literackie
  • Jarosław Grzędowicz
    50. rocznica
    urodzin
    Zły koń! Bardzo zły, niepozytywny koń! Niedobry koń! Znaczy właściwie nie koń, tylko ten, renifer jakiś... Czy daniel... Cholera cię wie. Zły jeleń! Bardzo niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku! Złe okapi! Brzydka żyrafa!
  • Niccolò Machiavelli
    546. rocznica
    urodzin
    Ludzi należy albo zjednywać sobie pieszczotą, albo niszczyć, bo za drobne krzywdy będą się mścili, a doznawszy wielkich nie będą już w stanie.
  • George Bidwell
    110. rocznica
    urodzin
    Za dużo myślisz. Spróbuj kierować się sercem. Moja matka mawiała, że sercem prędzej pojmiesz różne sprawy niż umysłem.
  • Cezary Zbierzchowski
    40. rocznica
    urodzin
    (...) nasza kultura stała się kulturą sampli, przetwarzanych w nieskończoność kawałków tego, co było.
  • Nina Garcia
    74. rocznica
  • Jerzy Kosiński
    24. rocznica
    śmierci
    Jak górskie szczyty dookoła patrzymy na siebie odseparowani dolinami, za duzi, aby przemknąć niepostrzeżenie obok, za mali, by dotknąć nieba.

Znajdź nas na Facebooku