Okładka książki Gdzie szukać skarbów

Gdzie szukać skarbów

papier
Agnieszka1985
7 (1 ocen i 0 opinii)

Opis książki

Podręcznik poszukiwaczy skarbów, oparty na osobistych doświadczeniach autora. Pierwsza część uczy, jak przygotować się do poszukiwań, ustalić, gdzie i czego szukać, jakiego używać sprzętu, narzędzi i ekwipunku, jak poruszać się w terenie z zachowaniem środków bezpieczeństwa oraz przepisów prawnych. Druga część to przewodnik po europejskich legendach o skarbach, jakie skrywa Europa. Można go traktować jako inspirację do poszukiwań, praktyczną pomoc w organizowaniu podróży bądź fascynującą relację z nieznanych dziejów naszego kontynentu.

źródło opisu: http://ksiegarnia.bellona.pl

Kalendarium literackie
  • Waleria Komarowa
    29. rocznica
    urodzin
    Jestem Księżniczką. Zabiję, jeśli trzeba zabić. Ułaskawię, jeśli przekonasz, że warto.
  • Oksana Zabużko
    54. rocznica
    urodzin
    a to wszystko to kłamstwo, bo tak naprawdę nic nie mija - choćbyś nie wiem jak bardzo starała się zamaskować przeszłość, zawsze będzie ciemnieć od spodu, przez skórę lat, jak siny wylew...
  • Thomas H. Cook
    67. rocznica
    urodzin
    Jej usta pozostały zamknięte, jednak z jakiegoś powodu byłem pewien, że w ciszy słyszę jej głośny krzyk.
  • Grażyna Szapołowska
    61. rocznica
  • Mika Waltari
    106. rocznica
    urodzin
    I nie jest winą kobiety, gdy zwraca się ona ku innemu mężczyźnie, lecz jest to wina mężczyzny ponieważ nie potrafi dać jej tego czego potrzebuje.
  • William Golding
    103. rocznica
    urodzin
    Jak człowiek się kogoś boi, to go nienawidzi, ale nie może przestać o nim myśleć.
  • Tanith Lee
    67. rocznica
    urodzin
    Dobrze ułożona dama nigdy z niczego nie spada.
  • Wil Haygood
    60. rocznica
  • Italo Calvino
    29. rocznica
    śmierci
    ...kimże jest każdy z nas, jeśli nie wypadkową nabytych doświadczeń, informacji, lektur, wyobrażeń? Życie każdego człowieka jest encyklopedią, biblioteką, inwentarzem przedmiotów, zbiorem rozmaitych stylistyk, gdzie wszystko nieustannie może podlegać przemieszaniu i porządkowaniu na wszelkie możliwe... pokaż więcej

Znajdź nas na Facebooku