Okładka książki Gdzie szukać skarbów

Gdzie szukać skarbów

papier
Agnieszka1985
7 (1 ocen i 0 opinii)

Opis książki

Podręcznik poszukiwaczy skarbów, oparty na osobistych doświadczeniach autora. Pierwsza część uczy, jak przygotować się do poszukiwań, ustalić, gdzie i czego szukać, jakiego używać sprzętu, narzędzi i ekwipunku, jak poruszać się w terenie z zachowaniem środków bezpieczeństwa oraz przepisów prawnych. Druga część to przewodnik po europejskich legendach o skarbach, jakie skrywa Europa. Można go traktować jako inspirację do poszukiwań, praktyczną pomoc w organizowaniu podróży bądź fascynującą relację z nieznanych dziejów naszego kontynentu.

źródło opisu: http://ksiegarnia.bellona.pl

źródło okładki: http://ksiegarnia.bellona.pl