Zgłosuj na książki roku 2017

9788311119291
sport, nurkowanie
poradniki
IlonKa

Nurkowanie jest pasjonującą formą rekreacji i sama możliwość bezpośredniego kontaktu z przyrodą dostarcza wystarczająco dużo emocji i przyjemności, wartych niezbędnych wydatków i kłopotów, związanych z kupnem ekwipunku i szkoleniem. Niniejsza książka zawiera wszystkie niezbędne informacje dla amatorów nurkowania. Autor doradza m.in. jak nurkować zgodnie z prawami przyrody, co zrobić by nurkować bezpiecznie, jaki sprzęt kupić, gdzie odbyć szkolenia. W przeciwieństwie do przekładów, które omawiają egzotyczne akweny, ta poświęcona jest realiom naszego kraju - polskim rzekom i jeziorom oraz przybrzeżnej strefie Bałtyku.

źródło opisu: www.bellona.pl

źródło okładki: www.bellona.pl