Mroczne echa

Wydawnictwo: Novae Res
3 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
NovaeRes

„Mroczne echa” opisują burzliwe przypadki dwojga współcześnie żyjących młodych ludzi, którzy dziwnym zbiegiem okoliczności uwięzieni zostają w podziemnych tunelach umocnień pierwszej wojny światowej. Tam właśnie, po pewnym czasie zaczynają miewać dziwne sny z życia innych osób, które wydają się być dla nich obcymi. Są one tak realistyczne, że nieomal przenoszą ich w czasie, powodując zacieranie się granicy między jawą a snem . W podziemiach tych istnieje coś jeszcze, coś, co nawet w ich najbardziej niepokojących snach nie ujawnia swej straszliwej istoty.

Historia, która w większości składa się z prawdziwych przeżyć, pełna jest miłosnych uniesień i metafizycznych zjawisk, a jej główny bohater nadal żyje i jest żywym świadkiem tego, co wydaje się być niemożliwe.

źródło opisu: Wydawnictwo Novae Res, 2013

źródło okładki: http://novaeres.pl/

black_devil | 2013-09-04
Przeczytana: 2013 rok

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Najciekawsze z całej tej książki były wspomnienia dziadka Antoniego i sny. Reszta była całkiem niepotrzebna.

Sabina Pietraszek | 2017-02-02
Ania | 2014-02-02