The Prince

Okładka książki The Prince Kiera Cass
Okładka książki The Prince
Kiera Cass Wydawnictwo: HarperTeen Cykl: Rywalki (tom 2.5) fantasy, science fiction
Rywalki (tom 2.5)
HarperTeen
2013-03-05
2013-03-05

Szczerze...... Bardzo zachwyciłam się tą książką !
Widziałam wiele różnych opinii ale zdecydowanie ta książka jest super. Najbardziej spodobała mi się Faworytka a najmniej Książę. Pozytywnie zaskoczyłam się Gwardzistą oraz Clarksonem w Królowej. Pokojówka nie przypadła mi do gustu
Zdecydowanie polecam przeczytać tę książkę !

Szczerze...... Bardzo zachwyciłam się tą książką !
Zdecydowanie polecam przeczytać tę książkę !

Królowa - jedynie zniechęciła mnie do Amberly, kompletnie bez sensu i głupio napisana nowelka
Faworytka - o wiele ciekawsza, za nią są 2 gwiazdki, a nie 1...

Faworytka - o wiele ciekawsza, za nią są 2 gwiazdki, a nie 1...

Maxon: ❤️

Maxon: ❤️

Nie była jakoś szczególnie potrzebna ale nudna też nie

Nie była jakoś szczególnie potrzebna ale nudna też nie

Opowiadanie oczami Królowej, jaka atmosfera była w zamku podczas rywalizacji o serce księcia ? Co widziała Królowa czego jej syn nie dostrzegał?

Cudowna opowieść pokazana od strony Księcia i Gwardzisty z którymi Ami w jakiś sposób jest związana. Jeden z mężczyzn jest jej byłą miłością zaś drugi to książę dzięki, któremu dziewczyna na nowo pokochała życie i zaczęła ponownie się uśmiechać.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

✨ "Książę i gwardzista" to dwa opowiadania z serii "Rywalki", które są właśnie oczami Maxona i Aspena, między którymi America waha się w pierwszych trzech tomach, jednakże wyjątkowo mi to nie przeszkadzało, ponieważ chętnie powróciłam do ukochanego świata Rywalek, które czytałam kilka lat temu. Może i w opowiadaniach nie pojawiły się jakieś szalone zwroty akcji, ale chyba przez wzgląd na sentyment nie zawiodłam się 😇.

✨ Jeżeli więc są tu fani naszego księcia lub gwardzisty to myślę, że spodoba im się ten dodatek 🤗.

Jeśli chcesz zobaczyć więcej to zapraszam Cię na mojego książkowego Instagrama @ksiazka_z_pazurkiem https://www.instagram.com/p/CutMVPTNITV/ :)!

Polecam przeczytać chociażby część "Jedyna po epoilogu" gdyż są ukazane dalsze,piękne losy Americi i Maxona

Miło było powrócić pamięcią do mojej ulubionej serii i zobaczyć ją z innej perspektywy. Pomimo,że książka mi się podobała,to dla mnie była za krótka. Po prostu chciałam więcej, w szczególności więcej Aspena :D

Seria... no cóż, pierwsza i druga część do przejścia, kolejne to już porażka... każda kolejną męczyłam- typowa seria na "odmóżdżenie". Fabuła- wielkie romanse z polityką w tle oraz walką o "wyższe dobro". Jeden plus- piękne okładki. Typowa seria dla niepokornych romantyczek lubiących banał. I to chyba na tyle co mogę o tej serii napisać dobrego.

• 2015