Borderlines: A Memoir

Wydawnictwo: Broadway Books
Inue

Kraus ma obsesję na punkcie kobiety (Jane) z pogranicznym zaburzeniem osobowości, która "zostaje jej przyjaciółką, czasową kochanką, stałą towarzyszką i w końcu najgorszym wrogiem". Ten związek wkrótce pochłania wszystkie siły narratorki, a jego meandry przerastają prostolinijną Caroline. Jane zaczyna przejadać jej oszczędności i nadweręża jej zdrowie psychiczne, zabierając w "mroczną podróż aż na samo dno piekła".

źródło opisu: Książki informacyjne i poradniki na temat BPD (z książki

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!